Dabar populiaru
Publikuota: 2021 vasario 21d. 14:57

Salma Hayek – apie pirmą meilės sceną filme ir kodėl dar net neįjungus kamerų ji pradėjo verkti

Salma Hayek ir Antonio Banderasas filme „Desperado“
Vida Press nuotr. / Salma Hayek ir Antonio Banderasas filme „Desperado“

Viena garsiausių aktorių Salma Hayek pasidalijo prisiminimais apie pirmos meilės scenos filmavimą ir paaiškino, kodėl jos metu niekaip negalėjo nustoti verkti.

Kai ištariamas S.Hayek vardas, didelė tikimybė, kad pirmiausia pagalvojate apie aktorę 1995 m. filme „Desperado“, kuriame ji filmavosi su Antonio Banderasu, rašo Huffpost.com. Žvaigždžių duetas jame įsiamžino ir itin aistringoje meilės scenoje, tačiau kad tokioje teks filmuotis S.Hayek sužinojo tik prasidėjus darbui aikštelėse.

„Kai jau buvome bepradedantys filmuoti, pravirkau“, – tinklalaidėje „Armchair Expert“ sakė S.Hayek.

Prieš sužinant, kad teks nusimesti drabužius, filmuotis S.Hayek sutiko tik uždaroje aikštelėje. Be jos ir A.Banderaso sceną stebėjo filmo režisierius Robertas Rodriguezas ir jo žmona Elizabeth Avellan, prodiuserė, aktorės vadinta „geriausia drauge“. Tačiau net ir įgyvendinusi visus S.Hayek prašymus pati aktorė nebuvo tikra, ar sugebės atlikti tai, ko iš jos prašė režisierius.

Vida Press nuotr./Salma Hayek ir Antonio Banderasas filme „Desperado“
Vida Press nuotr./Salma Hayek ir Antonio Banderasas filme „Desperado“

S.Hayek pridūrė, kad nerimą jai kėlė ir pats A.Banderasas, bet ne dėl priežasčių, apie kurias pagalvojote. Aktorei jis pasirodė „labai laisvas“, nors įjungus kameras jis elgėsi „nuostabiai, kaip tikras džentelmenas“.

„Mane gąsdino, kad jam tai nieko nereiškė“, – pasakojo S.Hayek, pridūrusi, kad vėliau dėl pralietų ašarų ji susigėdo.

Nepaisant to, kad scena sukėlė daug streso, S.Hayek įveikė visas baimes ir „pasirodė taip gerai, kaip tuo metu sugebėjo“, o režisierius iš tos medžiagos, kurią pavyko įamžinti sukarpė ir sudėliojo tikrą šedevrą.

O patirti teko išties nemažai. Nuo nesustabdomų ašarų iki į galvą meilės scenos filmavimo metu lendančių minčių apie brolį ir tėvą.

„Ar jie tai pamatys? Ar dėl to iš jų juoksis? Vaikinams taip nebūna. Tėvas su pasididžiavimu sakytų: „Taip, tai mano sūnus“, – toliau kalbėjo aktorė, kuri su šeima žiūrėdama filmą kino teatre, artėjant minėtai scenai tėvą ir brolį išlydėjo iš salės.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką