Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio linksmybes Erika Santos iškeitė į labdaringą veiklą ir bažnyčią

Erika Santos
Asmeninio albumo nuotr. / Erika Santos
Šaltinis: 15min
0
A A

Majamyje gyvenanti šešių vaikų motina Erika Santos savaitgalį praleido ne ilsėdamasi ar besilinksmindama, o užsiimdama labdaringa veikla, į kurią stengiasi įtraukti ir savo vaikus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Labdara užsiimu dar nuo tada, kai gyvenau Portugalijoje. Kai prieš kelis metus teko gyventi automobilyje su vaikais, sulaukiau labai daug pagalbos iš amerikietiškų labdaringų organizacijų – ko tikrai nesitikėjau. Nuo to laiko pasižadėjau sau, kad išreikšdama begalinį dėkingumą prisidėsiu organizuojant labdaros renginius“, – Žmonės.lt pasakojo E.Santos.

Artėjant savaitgaliui moteris padėjo organizuoti labdaros renginį, kurio metu surinkti nebereikalingi drabužiai buvo išdalinti skurstančioms šeimoms, kitą dieną jos paremtos maistu.

„Ketvirtadienį ir penktadienį dalinome drabužius vargstantiems, o šeštadienio rytą dalinome ir maisto dėžes“, – pasakojo pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr./Erika Santos
Asmeninio albumo nuotr./Erika Santos

Moteris teigė, kad prie labdaros prisideda ne tik organizuodama renginius, bet ir paaukodama nereikalingų savo ar vaikų daiktų. „Prisidedu viskuo, kuo galiu. Noriu pabrėžti, kad kiekvienas gali prisidėti ir tai nebūtinai turi būti pinigai – jūsų žinios ir laikas yra tiek pat reikalingas ir brangus dalykas“, – patikino ji.

E.Santos įsitikinusi, kad žmonės turi labai daug nebereikalingų daiktų, todėl patarė jų nemesti lauk, o skirti kokiai nors labdaros organizacijai. „Visi išmeta kažką tokio, kas gali būti naudinga kitam. Jeigu žmonės tai supranta, jie su malonumu prisideda prie tokių nuostabių organizacijų“, – neabejojo Erika.

Nuolatinė kraujo donorė

Moteris pasakojo, kad savo paramą išreiškia ne tik organizuodama renginius ir paaukodama daiktų, bet ir periodiškai tapdama kraujo donore.

„Atsimenu, kaip pirmą kartą tapau kraujo donore – buvo praėjusios vos kelios savaitės nuo tada, kai su vaikais apsigyvenom prieglaudoj: daviau kraujo leukemija sergantiems vaikučiams. Tas jausmas, kai gali išgelbėti kažkieno gyvybę – neapsakomas“, – tikino pašnekovė.

Nors vienas renginys vos spėjo pasibaigti, E.Santos tikino, kad jau yra numačiusi kitos labdaringos veiklos: „Kitą renginį organizuoju kartu su organizacija prieš smurtą šeimoje. Renginyje vaikučiai rodys savo talentus, o kiti modeliuos rūbelius. Po sekmadienio bažnyčios – susitikimas su visa komanda.“

Asmeninio albumo nuotr./Deimonas Santos padeda mamai
Asmeninio albumo nuotr./Deimonas Santos padeda mamai

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką