Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Serialo „7 dangus“ žvaigždė Stephenas Collinsas prisipažino tvirkinęs kelias mergaites

N-18
Serialo „7 dangus“ aktoriai (nuo apačios): Mackenzie Rosman, Stephenas Collinsas, Catherine Hicks, Barry Watsonas, Jessica Biel, Beverley Mitchell ir Davidas Gallagheris
Serialo kūrėjų nuotr. / Serialo „7 dangus“ aktoriai (nuo apačios): Mackenzie Rosman, Stephenas Collinsas, Catherine Hicks, Barry Watsonas, Jessica Biel, Beverley Mitchell ir Davidas Gallagheris
Šaltinis: 15min
0
A A

Holivudą sukrėtė naujas pedofilijos skandalas: populiaraus serialo „7 dangus“ žvaigždė Stephenas Collinsas (67 m.) prisipažino, kad praeityje tvirkino kelias mergaites. Jo išpažintis įrašyta ir perduota tirti policijai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šeimai skirtame seriale „7 dangus“ Stephenas Collinsas net 11 metų vaidino pagrindinį veikėją pastorių Ericą Camdeną, kuris buvo tobulas gausios šeimos tėvas.

Tačiau dabar paaiškėjo, kad realiame gyvenime Stephenas Collinsas nė iš tolo nepriminė dorovingo pastoriaus, maža to – jis tvirkino mažametes mergaites.

Kaip praneša TMZ, apie savo trauką mažametėms Stephenas Collinsas pats prisipažino savo antrajai žmonai Faye Grant 2012-aisiais – tais pačiais metais, kai ji pradėjo skyrybų procesą. Pora susituokė 1985-aisiais ir turi jau suaugusią dukrą Kate, jų skyrybų procesas labai užsitęsė ir jie vis dar oficialiai tebėra vyras ir žmona.

AOP nuotr./Stephenas Collinsas su žmona Faye Grant 2006-aisiais
AOP nuotr./Stephenas Collinsas su žmona Faye Grant 2006-aisiais

Žinomas aktorius žmonai prisipažino, kad prieš daug metų, dar prieš gaudamas vaidmenį „7 danguje“, tvirkino ar išsirengė nuogai prieš kelias nepilnametes mergaites. Šis aktoriaus prisipažinimas buvo įrašytas ir dabar Niujorko policija tiria šį įvykį. Pareigūnų žiniomis, yra mažiausiai trys Stepheno Collinso aukos, su kuriomis aktorius nederamai elgėsi.

Viena iš nukentėjusiųjų yra aktoriaus pirmosios žmonos Marjorie Weinman, su kuria jis buvo susituokęs 1970–1978 metais, giminaitė. Ji apie vaikystėje patirtą prievartą policijai pranešė dar 2012-aisiais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką