Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 16d. 11:32

Siaubo trileryje „Vartai į anapus“ suvaidinusi Uma Thurman paaiškino, kaip renkasi vaidmenis

Uma Thurman filme „Vartai į anapus“
Kadras iš filmo / Uma Thurman filme „Vartai į anapus“

„Dabar, kai man jau 48-eri, galiu sau leisti rinktis filmus ne pagal honoraro dydį“, – sako keturiems „Oskarams“ nominuota Uma Thurman, kurią jau šį savaitgalį kino ekranuose išvysime naujausiame garsiosios „Saulėlydžio“ sagos prodiuserių pastatytame siaubo trileryje „Vartai į anapus“.

Pagal gerai žinomą amerikiečių rašytojos Lois Duncan to paties pavadinimo gotikinį romaną sukurtą filmą režisavo didžiulių komplimentų sulaukusios juostos „Palaidotas gyvas“ režisierius Rodrigo Cortesas.

Neseniai Uma Thurman labai atvirai papasakojo apie tai, jog milijonais prodiuseriai ją vargiai besuviliotų.

„Iš to, ką jau uždirbau, galiu gyventi sočiai ir patogiai, todėl dabar leidžiu sau pačią didžiausią mūsų profesijoje prabangą – renkuosi žmones ir įdomias, neįprastas istorijas. Man labai svarbi komanda, su kuria teks dirbti, nes filmuotis ir gadintis sau nervus dėl to gailintis – jau atsibodo. O jei skaitydama scenarijų negaliu pakelti nuo jo akių – tai puikiausias ženklas, kad reikia dalyvauti jį ekranizuojant ir įdėti visas pastangas, kad istorija taptų dar įdomesne“, – sako aktorė.

Audriaus Solomino nuotr./JAV aktorė Uma Thurman
Audriaus Solomino nuotr./JAV aktorė Uma Thurman

Holivudo žvaigždė įsitikinusi, jog būtent tai jai neša sėkmę, nes kai dirbi darbą ne dėl pinigų, o dėl to, kad jis tau nuoširdžiai patinka, tai mato visi žiūrovai. Tokiu atveju gali koncentruotis tik į savo herojės charakteristiką ir atsipalaidavus pajusti didžiulį pasitenkinimą.

Juosta „Vartai į anapus“ pasakos paauglės Kitės (ją vaidina AnnaSophia Robb) istoriją, kai motinai iš naujo ištekėjus, mergina išsiunčiama į uždarą internatinę mokyklą, pilną keistų paslapčių ir mistikos. Mokykloje tėra keturios mokinės, o jas moko trys mokytojai: griežta direktorė, madam Diuret (Uma Thurman), jos sūnus ir dar vienas profesorius.

Dar keisčiau tai, kad labai greitai visos keturios mokinės atranda savyje netikėtų ir anksčiau nepastebėtų gebėjimų: viena talento visiškai neturinti mergina staiga ima tapyti gražiausius paveikslus, kita tampa matematikos genijumi, trečioji ima kurti nuostabiausią poeziją, o pati Kitė suvokia galinti puikiai groti pianinu, nors to niekuomet nesimokė. Siekdamos išsiaiškinti šių keistų reiškinių priežastis, merginos pamažu atskleis tamsią ir paslaptingą mokyklos bei jos direktorės praeitį.

Intriguojantis naujausias „Saulėlydžio“ kūrėjų darbas „Vartai į anapus“ į Lietuvos kino teatrų ekranus atkeliauja jau šį savaitgalį, rugpjūčio 17 dieną.

VIDEO: VARTAI Į ANAPUS / Down a Dark Hall (2018) filmo anonsas
Temos: 2 Uma Thurman Kinas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką