Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 24, 15:08

Skaudi žinia: Mariupolyje per Rusijos karių atakas žuvo dvi mažametės aktorės

Mariupolyje žuvo dvi mergaitės. Abi jos anksčiau Mariupolio teatre kūrė tą patį vaidmenį. praneša BBC.
Elizaveta ir Sonya
Elizaveta ir Sonya / Telegram nuotr.

Žinią apie mergaičių mirtį pranešė Mariupolio mero patarėjas Petro Andriuščenka. Abi mergaitės Mariupolio teatre kūrė tą patį vaidmenį.

„Mariupolyje žuvo dvi mergaitės, dvi žavios mažos aktorės Elizaveta ir Sonya. Abi vaidino Liucijos vaidmenį Mariupolio teatro spektaklyje „Liūtas, ragana ir drabužių spinta“, sukurtame pagal knygą „Narnijos kronikos“.

Koks liūdnas simbolizmas, turint omenyje, kad „Narnijos kronikos“ sukurtos Londono metro stotyje, nacių vykdyto Didžiosios Britanijos bombardavimo metu“, – „Telegram“ paskyroje rašė P.Andriuščenka.

Mariupolio teatras, kurio rūsyje slėpėsi šimtai miesto gyventojų, Rusijos karių buvo subomborduotas kovo 16 dieną. Pranešama, kad bombordavimo metu žuvo beveik 300 civilių gyventojų.

Kol kas neaišku, ar abi aktorės mergaitės žuvo per Mariupolio teatro bombardarvimą ar vėliau.

„Mes niekada nepamiršime šių talentingų angelų, – rašė P.Andriuščenka. – Okupantams nėra ir negali būti jokio atleidimo“.

Mariupolis, kadaise klestėjęs pietų Ukrainos miestas, po Rusijos apšaudymų ir bombardavimų virto griuvėsiais. Rusija neigia kaltinimus dėl civilių gyventojų apšaudymų ir, neturėdama jokių įrodymų, tvirtina, kad tai Ukrainos pajėgos apšaudo savo piliečius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką