Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 11, 22:06

Skiriasi Miley Cyrus tėvai Billy Ray Cyrusas ir Tish Cyrus: jau trečią kartą

Miley Cyrus tėvai, amerikiečių kantri muzikos atlikėjas Billy Ray Cyrusas (60) ir Tish Cyrus (54) nusprendė išsiskirti. Tai – jau trečiasis skyrybų prašymas, kurį pora per 28 santuokos metus pateikė teismui.
Miley Cyrus tėvai Billy Ray Cyrusas ir Tish Cyrus
Miley Cyrus tėvai Billy Ray Cyrusas ir Tish Cyrus / „Scanpix“ nuotr.

Kantri dainininkas Billy Ray Cyrusas ir Tish Cyrus skiriasi po daugiau nei 28 santuokos metų.

Užsienio žiniasklaida skelbia, kad Tish Cyrus pateikė skyrybų prašymą Williamsono apygardoje, Tenesio valstijoje. Dokumentuose moteris skyrybų priežastį įvardijo „nesuderinamus skirtumus“. Taip pat nurodyta, kad pora kartu negyvena jau daugiau nei dvejus metus.

Billy Ray Cyrusas ir Tish Cyrus susituokė 1993-aisiais ir kartu užaugino penkis vaikus: dukras Miley (29), Noah (22) ir Brandi (34) bei sūnus Trace'ą (33) ir Braisoną (27).

„Scanpix“ nuotr./Miley Cyrus ir jos tėvai Billy Ray Cyrusas ir Tish Cyrus
„Scanpix“ nuotr./Miley Cyrus ir jos tėvai Billy Ray Cyrusas ir Tish Cyrus

Pirmą kartą poros santuoka vos nesibaigė 2010-aisiais, kuomet Billy Ray padavė skyrybų prašymą. Tada pora išplatino bendrą pranešimą: „Stengiamės išspręsti kai kurias asmenines gyvenimo problemas ir esame dėkingi už jūsų mintis bei maldas.“

Galiausiai, po penkių mėnesių duodamas interviu laidoje „The View“ Billy Ray paskelbė, kad atsiėmė savo skyrybų dokumentus.

„Noriu sulipdyti savo šeimą iš naujo“, – kalbėjo atlikėjas.

Tada Tish socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje reiškė džiaugsmą, kad sutuoktinis nori taikytis: „Ačiū mūsų šeimai, draugams ir gerbėjams, kurie už mus meldėsi ir palaikė. Mūsų šeima atlaikė audrą, o po jos mes esame stipresni nei buvome iki šiol.“

Tačiau 2013-aisiais Cyrusų santykiai išgyveno dar vieną krizę ir tų metų birželį teismą pasiekė dar vienas skyrybų prašymas.

„Tai asmeninis reikalas ir mes stengiamės rasti sprendimą, kuris geriausiai atitiktų mūsų šeimos interesus. Šiuo metu prašome gerbti mūsų privatumą“, – tuo metu portalui „People“ sakė popžvaigždės Miley Cyrus mama Tish.

Vėliau pora paskelbė, kad jiems pavyko išgelbėti santuoką per sunkų darbą ir porų terapiją.

Tikriausiai sunkus darbas ir terapija galiausiai nepadėjo – pora skirtingais keliais suka jau trečią kartą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką