Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 2d. 06:49

Slaugė: „Girdėjau, kaip Michaelas verkė iš skausmo“

M.Jacksonas
„Scanpix“ nuotr. / M.Jacksonas

Pagrindinė vienos ligoninės slaugė prisipažino meldusi Michaelo Jacksono vykti į ligoninę vos 4 dienos iki jo mirties. Moteris ne juokais sunerimo, kai poplegendos darbuotojas paskambino jai panikuodamas dėl žvaigždės sveikatos.

Slaugė Cherilyn Lee tvirtino britų leidinio „The Sun“ žurnalistams sulaukusi šiurpaus vieno iš M.Jacksono darbuotojų skambučio birželio 21-ąją. Pokalbio metu moteris tikino girdėjusi popkaralių klykiant iš skausmo, balsas buvo iškreiptas baisios kančios.

Pastaruosius mėnesius iki pat mirties, anot dietologės, M.Jacksonas nuolat prašė jos labai stipraus poveikio raminamųjų, skausmą malšinančių ir migdomųjų vaistų. C.Lee teigimu, vaistų atlikėjui reikėjo, nes kentė dėl itin sunkių nemigos priepuolių. Slaugė tikino žurnalistus įspėjusi M.Jacksoną apie tokių medikamentų grėsmę ir vaistų neišrašiusi. Ji sakė, esą žvaigždės personalo skambutis buvo įrodymas to, kad dainininkui pavyko gauti vaistų ir reikia skubios medicininės pagalbos.

Kai kalbėjosi su M.Jacksono darbuotoju, moteris buvo Floridoje – visai kitoje JAV dalyje. „Jis buvo paklaikęs, sakė, kad Michaelui reikia tuoj pat mane pamatyti. Paklausiau, kas nutiko. Girdėjau, kaip fone rėkia pats Michaelas. „Viena mano kūno pusė dega, o kita šalta, labai labai šalta“ sakė jis“, – prisiminimais dalijosi moteris. Ji tuoj pat patarė vežti atlikėją į ligoninę, nors tiksliai nežinojo, kas jam. „Supratau, kad kažkas davė Michaelui kažko, kas smogė centrinei nervų sistemai. Jį tikrai buvo ištikusi bėda“, – pridūrė slaugė. C.Lee patarimo darbuotojas nepaklausė, o po keturių dienų poplegenda mirė sustojus širdžiai.

Slaugė pabrėžė, kad M.Jacksonas nebuvo priklausomas nuo narkotikų – jis tiesiog ieškojo būdų, kaip numalšinti skausmą. „Jis nenorėjo pagauti kaifo, gerai pasijusti ar nusiraminti. Jis nebuvo narkomanas. Michaelui reikėjo pagalbos, jam būtinai reikėjo pamiegoti, reikėjo pailsėti“, – sunkiai žodžius rinko moteris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką