Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 21d. 11:44

Sofija Rotaru: „Apie antrą santuoką negali būti nė kalbos!“

Sofija Rotaru
AOP nuotr. / Sofija Rotaru

Ukrainietė S. Rotaru vadinama lakštingala arba tiesiog burtininke, gebančia savo balsu pakerėti net ir patį išrankiausią klausytoją. Ši moteris – mįslė. Ji nemėgsta pasakoti apie save: „Kai nustosiu dainuoti ir pasitrauksiu iš scenos, tada ir duosiu vieną interviu po kito.“

Vardas, pavardė: Sofija Jevdokimenko-Rotaru.
Gimimo data, vieta: 1947 08 07, Maršynciai, Ukraina. 63 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvas – vynuogyno brigadininkas, mama – namų šeimininkė; Sofija – antras vaikas iš šešių.
Šeiminė padėtis: našlė; buvo ištekėjusi už Ukrainos liaudies artisto Anatolijaus Jevdokimenkos (1942–2002); su juo susilaukė sūnaus Ruslano (40).

Scanpix nuotr./Sofija Rotaru su Dima Bilanu (28), kuris pagal amžių jai tiktų į sūnus.
Scanpix nuotr./Sofija Rotaru su Dima Bilanu (28), kuris pagal amžių jai tiktų į sūnus.

Svajonės išsipildė su kaupu

„Jeigu kada nors man, paprastai mergaitei iš Ukrainos kaimo, kuri mokėjo karvę melžti, sodinti ir ravėti daržą, būtų pasakę, kad gyvensiu didžiuliame name, o mane sups talentingi, protingi, garsūs žmonės, būčiau pagalvojusi, jog tai dar vienas pasakos apie Pelenę variantas. Dabar galiu pasakyti, kad mano svajonės išsipildė su kaupu“, – sako S. Rotaru.

Ji turi didžiulį namą Jaltoje ir pagal deklaruotas pajamas yra daugiausia uždirbantis Ukrainos pramogų pasaulio žmogus. Kalbama, kad dainininkės pasirodymas kainuoja 100 000 JAV dolerių. Sofija puikiai sutaria su sūnumi, marčia ir dievina anūkus. Moteris neslepia, kad tik dėl to, jog yra scenos žmogus, ji dažnai naudojasi plastinės chirurgijos specialistų paslaugomis (veido odos, vokų patempimo operacijos ir t. t.).

Būsimas vyras ją pamilo iš nuotraukos

Sofija patyrė ir didžiąją meilę. Dar mokydamasi mokykloje ji tapo tarprespublikinio saviveiklos konkurso nugalėtoja, ir jos nuotrauka papuošė žurnalo „Ukraina“ viršelį. Tuo metu A. Jevdokimenka tarnavo armijoje. Išvydęs merginos nuotrauką, kareivis iškart įsimylėjo kraštietę ir priklijavo jos išsikirptą atvaizdą virš savo lovos. Tik grįžęs iš armijos Anatolijus nuvažiavo pasipiršti Sofijai.

AOP nuotr./Sofija Rotaru su Filipu Kirkorovu
AOP nuotr./Sofija Rotaru su Filipu Kirkorovu

Vieni šaltiniai teigia, kad S. Rotaru iškart sutiko tekėti, kiti pasakoja, jog gražuolė ilgai už nosies vedžiojo būsimą sutuoktinį: išsisukinėdavo nuo pasimatymų ar vietoj savęs į sutartą vietą nusiųsdavo kokią draugę. Tačiau A. Jevdokimenkos atkaklumas vis dėlto palaužė muziką studijavusią studentę, ir jis tapo ne tik jos vyru, bet ir prodiuseriu (tuo metu Sovietų Sąjungoje niekas nė nebuvo girdėjęs apie tokią specialybę).

Anatolijus per kelis mėnesius išmoko groti kontrabosu ir palydėjo Sofiją į Bulgarijoje vykusį studentų ir jaunimo festivalį. Festivalio laureate S. Rotaru tapo per savo 21–ąjį gimtadienį. Įdomu, kad po šio triumfo atlikėja trejus metus nekoncertavo, o dėstė muziką vaikams ir virė barščius sutuoktiniui. Antrąkart į sceną ji žengė jau būdama mama.

Pernelyg gražu, kad būtų tiesa

Ilgalaikė santuoka tarp pramogų pasaulio žmonių – itin retas atvejis. S. Rotaru ir A. Jevdokimenkos sąjunga atrodė pernelyg graži ir tobula, kad kiti tikėtų jos tvirtumu. Sofija – itin stipri ir valdinga asmenybė, todėl jos gyvenime viskas turėjo būti idealu. Netgi tada, kai šeimoje iškildavo nesutarimų, savo švelniose, bet tvirtose rankose dainininkė stipriai laikydavo šeimos vadeles ir niekuomet neleido, kad žiniasklaida viešai skalbtų jos marškinius.

„Vienintelė ir tikroji mano gyvenimo meilė – Anatolijus. Aš be jo esu kaip be rankų. Jis ir patarėjas, ir pagalbininkas. Be abejonės, mudu pavargstame vienas nuo kito, tačiau kai yra meilė, visa kita – nesvarbu. Ne iš karto jame įžvelgiau tą vienintelį, bet dabar tiksliai žinau, kad man Anatolijus – likimo dovana“, – laime spinduliavo Sofija.

Atlikėjos vyras tęsė žmonos pradėtą mintį: „Ir aš be jos nė iš vietos. Visa buitis guli ant Sofijos pečių. Ji gamina kaip geriausiuose restoranuose! Pagal zodiaką Sofija yra Liūtas, o gyvenime ji tikra tigrė. Ginčytis su ja beprasmiška, tačiau mes niekada nesipykstame.“

Sofija itin sunkiai išgyveno vyro mirtį. Kalbama, kad S. Rotaru buvo pasiryžusi išeiti į vienuolyną ir pasišvęsti Dievui. Tačiau Tėvui Sergijui pavyko įtikinti garsią Ukrainos moterį, kad tapti vienuole – ne jos gyvenimo kelias, ir paskatino ją grįžti į sceną.

„Mano vienintelė meilė – Anatolijus. Gyvenimas mums padovanojo 35–erius laimės metus. Nors man be galo jo trūksta, meilė Anatolijui nesibaigė – ji teberusena mano širdyje.“

Jos širdis užimta?

Kai prabėgus aštuoneriems metams po vyro mirties kas nors išdrįsta paklausti, ar dainininkė ryžtųsi antrai santuokai, jei sutiktų to vertą vyrą, Sofija mandagiai atsako: „Mano vienintelė meilė – Anatolijus. Gyvenimas mums padovanojo 35–erius laimės metus. Nors man be galo jo trūksta, meilė Anatolijui nesibaigė – ji teberusena mano širdyje. Taigi – apie antrą santuoką negali būti nė kalbos!“

Kaip ir anksčiau, Ukrainos estrados žvaigždė dažnai būna dėmesio centre. Internete ir žiniasklaidoje iki soties galima prisiskaityti įvairiausių kalbų apie S. Rotaru plastines operacijas, tuberkuliozės gydymą chemoterapija, nuolatinę jos kovą su primadona Ala Pugačiova, konfliktą su tenoru Nikolajumi Baskovu ir aistringą romaną su kur kas jaunesniu savo grupės gitaristu Vasilijumi Bogatyrevu. Žmonės kaip visada suintriguoti, o smulkmenos taip ir lieka nežinomos...

Įdomūs faktai:

• S. Rotaru moters idealas – aktorė Sophia Loren (76).
• Pirmasis Sofijos muzikos mokytojas buvo jos tėtis, turėjęs puikią klausą ir nuostabų balsą.
• Gyvenimo energijos dainininkė semiasi iš gėlių. Jų visada apstu garsenybės namuose. Gėlių visuomet turi būti ir S. Rotaru persirengimo kambaryje. Atlikėjos mėgstamiausios – levandos ir arbatinės hibridinės rožės.
• Sofijos sūnus Ruslanas susituokė tą pačią dieną, kai tėvai šventė sidabrines vestuves.
• Kadangi jaunystėje Sofija padėdavo mamai pardavinėti žoleles, dainininkė niekada nesidera turguje ir draudžia tai daryti artimiesiems.
• Dėl pase įsivėlusios klaidos gimtadienį atlikėja švenčia dukart – rugpjūčio 7-ąją ir 9-ąją.
• S. Rotaru – užkietėjusi žvejė.
• Jos horoskopo ženklas – Liūtas, tad Sofija mėgsta sakyti: „Niekas neglosto liūtės prieš plauką.“
 

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką