Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2020 rugsėjo 29d. 21:33

Šokiruojančios „Playboy“ zuikučių gyvenimo su H.Hefneriu detalės: nuo engimo iki žeminančių sekso ritualų

Hugh Hefneris su „Playboy“ merginomis
„Scanpix“ ir Vida Press nuotr. / Hugh Hefneris su „Playboy“ merginomis

Kai kam Hugh Hefnerio (1926-2017) merginų gyvenimas galėjo pasirodyti nerūpestingas ir aprūpintas – juk jos gyveno didžiuliame „Playboy“ dvare apsuptos milijonų. Vis dėlto užkulisiuose slypi visai kitokia istorija.

H.Hefneris buvo žinomas kaip garsiausias pasaulyje mergišius, šalia savęs turėjęs daugybę seksualių merginų – „Playboy“ zuikučių. Tačiau nors atrodė, kad tos moterys gyvena nerūpestingą gyvenimą garsiajame „Playboy“ dvare, šis vaizdas slėpė skaudžią realybę, rašo mirror.co.uk.

Galiausiai kai kurios H.Hefnerio merginos prabilo viešai ir pareiškė jam rimtus kaltinimus, pradedant emocinės prievartos naudojimu ir baigiant žeminančiais sekso ritualais. Mirror.co.uk pažvelgė į kai kuriuos „Playboy“ zuikučių prisipažinimus ir atskleidė, ką iš tiesų reiškė gyventi šalia H.Hefnerio.

AOP nuotr./Iš kairės: Holly Madison, Hugh Hefneris, Bridget Marquardt ir Kendra Wilkinson (2005 m.)
AOP nuotr./Iš kairės: Holly Madison, Hugh Hefneris, Bridget Marquardt ir Kendra Wilkinson (2005 m.)

Sekso ritualai

Teigiama, kad visos moterys, gyvenusios „Playboy“ dvare, neišvengiamai turėjo lytinių santykių su H.Hefneriu. Negana to, erotinio žurnalo redaktorius, kuris mirė 2017 m. būdamas 91-erių, lovoje garsėdavo ekscentriškais pomėgiais.

Holly Madison savo knygoje „Down the Rabbit Hole: Curious Adventures and Cautionary Tales of a Former Playboy Bunny“ atskleidė, kad H.Hefneris reikalavo, jog visos merginos dėvėtų identiškas flanelines pižamas.

Anot jos, H.Hefneris žiūrėdavo pornografiją, rūkydavo „žolę“ ir masturbuodavosi tuo metu, kol jį apsupusios merginos bučiuodavo viena kitą. H.Madison teigė, kad merginos pakaitomis malonindavo H.Hefnerį, bet „laimingą pabaigą“ jis visada pasiekdavo pats.

„Nebuvo jokio intymumo. Jokių bučinių, nieko. Tai buvo taip trumpa, kad net negaliu nupasakoti, koks jausmas buvo, kai mane užguldavo sunkus kūnas“, – pasakojo ji.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Holly Madison, Hugh Hefneris, Bridget Marquardt
AFP/„Scanpix“ nuotr./Holly Madison, Hugh Hefneris, Bridget Marquardt

Kendra Wilkinson teigė, kad seksas su H.Hefneriu buvo toks nepakeliamas, kad juo užsiimdama ji negalėdavo būti blaivi.

„Aš turėdavau būti labai girta ir prisirūkiusi daug „žolės“, kad išgyvenčiau tas naktis – nebuvo jokios kitos išeities“, – rašė ji savo knygoje „Being Kendra: Cribs, Cocktails, and Getting My Sexy Back“.

Emocinis smurtas

H.Hefneris dažnai žemindavo savo merginas dėl išvaizdos. Daugelis jų teigė, kad jausdavosi nesmagiai ir nuolatos dėl to jaudindavosi.

„Daugiau niekada nesidažyk lūpų raudonai“, – pusbalsiu perspėjo mane Hefneris ir pasuko durų link. Tuomet nutilo ir atsisuko atgal, norėdamas išanalizuoti mano reakciją. Nusprendęs, kad pakankamai neįskaudino, prieš išeidamas iš kambario sudavė man paskutinį smūgį: „Atrodai sena ir pigi“, – vieną iš daugybės pavyzdžių pateikė H.Madison.

K.Wilkinson prisiminė atvejį, kai H.Hefneris ją ėmė įžeidinėti dėl svorio.

„Mes visos važiavome limuzinu, kai jis į mane kreipėsi: „Ar viskas gerai?“ „Jaučiuosi stora, Hefai. Visos tokios gražios. Tai verčia mane jaustis nepatogiai“, – atsakiau. „Na, tu iš tiesų atrodai truputį stambesnė. Galbūt galėtum lankyti sporto klubą“, – tarė jis.

Kai grįžome namo, nuėjau į savo kambarį ir apsiverkiau. Buvau taip savimi nusivylusi.

Turėjau visą tą dvarą ir puikų gyvenimą, kuriuo galėjau mėgautis, ir viskas, ką dariau, buvo gulėjimas ir valgymas. Jaučiausi tokia tinginė ir tokia vargana. Tai turėjo būti rojus, bet man taip nebuvo“, – pasakojo Kendra.

„Scanpix“ nuotr./Bridget Marquardt, Hugh Hefneris, Holly Madison, Kendra Wilkinson
„Scanpix“ nuotr./Bridget Marquardt, Hugh Hefneris, Holly Madison, Kendra Wilkinson

Pinigų prašymas

Kiekviena kartu su H.Hefneriu gyvenusi mergina penktadieniais iš jo gaudavo po 1000 dolerių (maždaug 860 eurų). Tačiau kai merginos nueidavo pasiimti pinigų, jis pasinaudodavo proga iškloti tai, ką jo manymu, jos darė blogai.

Tai savo knygoje „Bunny Tales: Behind Closed Doors at the Playboy Mansion“ aprašė Izabella St. James.

„Turėdavome nueiti į Hefo kambarį, palaukti, kol jis pakels visas šunų išmatas nuo kilimo, ir tada paprašyti savo išmokos. Mes visos nekentėme šio proceso. Hefas visada naudodavosi proga, kad išsakytų viską, dėl ko jis nebuvo patenkintas.

„Scanpix“ nuotr./Hugh Hefneris su Sheila Levell, Izabella St. James, Zoe Gregory, Holly Madison, Bridget Marquardt, Cristal Camden
„Scanpix“ nuotr./Hugh Hefneris su Sheila Levell, Izabella St. James, Zoe Gregory, Holly Madison, Bridget Marquardt, Cristal Camden

Daugiausia skundų būdavo dėl harmonijos tarp merginų trūkumo ar dėl nepakankamo dalyvavimo sekso vakarėliuose, kuriuos jis keldavo savo miegamajame. Mat jei dėl kokios nors priežasties būdavome išvykusios iš miesto ir praleisdavome vieną iš jo pasilinksminimo naktų, jis nenorėdavo mums skirti išmokos. Naudodavo tai kaip ginklą“, – rašė buvusi „Playboy“ mergina.

Įkalintos dvare

Ir nors „Playboy“ zuikučiai galėdavo mėgautis naktinėmis linksmybėmis H.Hefnerio sąskaita, K.Wilkinson teigė, kad dvare gyvenančios merginos neturėdavo daug laisvės. Jai namuose reikėdavo būti 21 val., todėl jausdavo įstrigusi.

„Naktys buvo sunkios, nes kol mano draugės linksmindavosi vakarėliuose, aš sėdėdavau namie. Po to gaudavau tokią žinutę: „Labai smagiai praleidau laiką Las Vegase. Norėjau, kad ir tu ten būtum, linksmintumeisi su visais tais futbolininkais!“

Ir tai mane gniuždė. Jausdavausi įkalinta ir pikta, nes praleisdavau tiek puikių akimirkų.

Visi manė, kad tie metaliniai dvaro vartai buvo skirti tam, kad atbaidytų pašalinius žmones, bet aš jaučiau, kad jie skirti tam, jog mane uždarytų“, – pasakojo Kendra.

Griežtos taisyklės

Drauge su H.Hefneriu gyvenusios merginos turėdavo laikytis ne tik komendanto valandos, bet ir daugiau griežtų taisyklių. Pavyzdžiui, jei už dvaro ribų būdavo nufotografuojamos, nuotraukose turėdavo atrodyti gražiai. Jeigu pasirodydavo neblaivios, gaudavo barti.

Tuo metu, kol H.Hefneris duodavo interviu, merginos turėdavo tylėti.

Plaukus merginos galėdavo nusidažyti tik šviesiai. Tiesa, užtat joms buvo leista pasidaryti tiek plastinių operacijų, kiek norėdavo.

Merginos negalėdavo turėti nuosavų automobilių. Juos joms tekdavo skolintis iš H.Hefnerio, o kai palikdavo dvarą, privalėdavo grąžinti.

Varžybos

Merginos turėdavo gyventi ne tik apsuptos griežtų taisyklių, bet dar ir nuolatos varžydavosi dėl H.Hefnerio dėmesio, todėl nenuostabu, kad atmosfera tarp jų būdavo įtempta.

Ir nors H.Hefnerio realybės šou „Girls Next Door“ metu atrodė, kad Bridget Marquardt ir jau minėtos Kendra bei Holly sutaria gerai, realybė buvo kitokia.

„Per pirmąjį sezoną aš, Bridget ir Holly laikėmės atstumo viena nuo kitos, išskyrus tuos atvejus, kai filmavomės. O kai vykdavo filmavimai, varžydavomės dėl to, kuri gaus daugiau kameros laiko.

Kiekviena iš mūsų norėjome, kad kitos atrodytų gerai, kad joms sektųsi, bet, pripažins jos tai ar ne, manau, kiekviena norėjome dėmesio ir kiekvienoje serijoje atrodyti geriausia“, – pasakojo Kendra.

Scanpix/mavrixphoto.com nuotr./Holly Madison ir Hugh Hefneris
Scanpix/mavrixphoto.com nuotr./Holly Madison ir Hugh Hefneris

Holly teigė, kad jautė daug pavydo, ypač tada, kai gavo geidžiamą „merginos numeris vienas“ poziciją.

„Kai tapau Hefo „mergina numeris vienas“, staiga „žaidimų draugužės“, kurios anksčiau iš manęs tyčiodavosi, ėmė man padlaižiauti, dalinti dovanas, apipylė komplimentais.

Staigus kai kurių merginų elgesio pokytis buvo visiškai akivaizdus ir begėdiškas, tačiau tikriausiai jos manė, kad esu per kvaila, jog jį pastebėčiau, arba galvojo, kad būsiu labai dėkinga už tai, jog ėmė su manimi elgtis maloniai“, – teigė H.Madison.

Griūvantis „Playboy“ dvaras

„Playboy“ dvaras su 22 miegamaisiais, baseinais ir vartais, saugančiais nuo įsibrovėlių, atrodė tikra prabangos viršūnė. Tačiau ir jis viduje slėpė visai kitokią istoriją.

Buvusios H.Hefnerio merginos atskleidė, kad visur mėtėsi šunų išmatos, o Melissa Howe aprašė ir purvinus kilimus bei prastą kambarių, kuriuose gyveno merginos, būklę.

„Nors visos stengėmės papuošti savo kambarius ir paversti juos jaukiais, lovas dengiantys čiužiniai buvo bjaurūs – seni, sudėvėti, dėmėti. Paklodės taip pat jau nebe pirmos jaunystės“, – savo knygoje rašė ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką