Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 17, 18:56

Sparčiai populiarėjantis A.Butleris: kas šis legendą E.Presley įkūnijęs aktorius?

„Ar esi pasiruošęs pakilti?“ Šis klausimas nuskamba naujausio Bazo Luhrmanno filmo „Elvis“ pradžioje. Šeštojo dešimtmečio vidurys, o Tomas Parkeris – pulkininkas, norintis tapti talentų vadybininku, tam tikra prasme psichopatas – sėdi šalia nedrąsaus nieko, vardu Elvis Presley. Jie ką tik įlipo į apžvalgos ratą Misisipės mugėje, ir apkūnusis Parkeris nori sužinoti, ar jo bendrakeleivis bet kokia kaina sieks šlovės.
Austinas Butleris Tik prenumeratoriams
Austinas Butleris / „Scanpix“ nuotr.

„Taip, pone, aš pasiruošęs, – atsako Elvis, – Pasiruošęs pakilti“. Sudarius velnio sandėrį, atrakcionas pradeda suktis.

Pastaruoju metu tos pačios scenos ar bent jau tos pačios diskusijos versija rutuliojasi ir realiame gyvenime, o Austinas Butleris, atliekantis pagrindinį vaidmenį filme „Elvis“, yra nedrąsus niekas, besiruošiantis pakilti.

„Scanpix“ nuotr./Austinas Butleris
„Scanpix“ nuotr./Austinas Butleris

2019 m., kai Butleris gavo šį vaidmenį, nugalėjęs Harry Stylesą ir Anselą Elgortą, visas Holivudas kilstelėjo antakį. Didelio biudžeto „Elviui“ reikėjo dainuojančio, klubus gerai judinančio, ikoną įkūnijančio dinamito, o Butleris buvo dar pernelyg nesužibėjęs, daugiausia patirties įgijęs iš mažo biudžeto televizijos šou paaugliams. Tuomet Australijoje prasidėjo „Elvio“ filmavimo darbai (po ilgo pandemijos laikotarpio), ir šnabždesiai iš filmavimo aikštelės ėmė sklisti po kino pasaulį: Butleris gali būti tikras talentas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

© 2021 The New York Times Company

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką