Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Staiga mirusios Peaches Geldof vyras pripažino, kad paskutinius 2,5 metų ji vartojo narkotikus

Peaches Geldof ir Thomasas Cohenas
„Instagram“ nuotr. / Peaches Geldof ir Thomasas Cohenas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį paskelbtos galutinės koronerio tarnybos išvados dėl staigios britų TV žvaigždės Peaches Geldof (1989–2014) mirties šių metų balandį: kaip ir manyta anksčiau, ji mirė dėl per didelės heroino dozės. Kaip praneša BBC, policijai vykdant tyrimą dėl Peaches Geldof mirties jos vyras Thomas Cohenas per apklausą atskleidė, kad 2,5 metų iki mirties ji vartojo narkotikus.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jauna moteris netikėtai mirė balandžio 7-ąją savo namuose, prižiūrėdama 11-os mėnesių sūnų Phaedrą.

Paauglystėje bėdų su kvaišalais turėjusi Peaches Geldof, atrodė, buvo susitvarkiusi savo gyvenimą: ištekėjo, susilaukė dviejų sūnų ir, kaip pati skelbėsi, nuo 2009-ųjų nebevartojo jokių narkotikų.

Tačiau dabar paaiškėjo, kad visa tai buvo tik gražios kalbos: iš tiesų net dvejus su puse metų prieš savo mirtį Peaches Geldof vartojo metadoną, o paskutinius 10 savo gyvenimo mėnesių (pradėjo vos pagimdžiusi antrąjį sūnų) vartojo dar ir heroiną.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Peaches Geldof laidotuvės
AFP/„Scanpix“ nuotr./Peaches Geldof laidotuvės

Per apklausą Peaches Geldof vyras Thomas Cohenas sakė, kad dvejus metus iki mirties ji gydėsi savo priklausomybę ir kas savaitę darydavosi tyrimus, kurie būdavo neigiami – paaiškėjo, kad žmona jam meluodavo.

Šių metų vasarį Thomas žmonos telefone užtiko įtartiną žinutę ir pradėjo įtarinėti, kad slapta ji vis dėlto vartoja narkotikus (tačiau sakė niekada nematęs jos vartojančios). Jis apie savo nuogąstavimus pasikalbėjo su Peaches ir tada ji prie jo akių nuleido narkotikus, kuriuos slėpė namuose, į tualetą, užtikrindama, kad daugiau nebevartos. Vėliau Thomas Cohenas sakė pats apieškojęs visus namus, bet kvaišalų daugiau nerado.

„Instagram“ nuotr./Peaches Geldof su sūnumi Astala
„Instagram“ nuotr./Peaches Geldof su sūnumi Astala

Thomas Cohenas pasakojo, kad savaitgalį prieš žmonos mirtį buvo išvažiavęs į Londoną, kur repetavo su savo grupe. Jis su savimi išsivežė ir sūnus Astalą (2 m.) bei Phaedrą (1 m.) ir su jais apsistojo pas savo tėvus. Jaunesnįjį sūnų Thomo tėvas Keithas vėliau parvežė namo pas Peaches ir jam atrodė, kad jai tikrai viskas yra gerai.

Sekmadienį apie 17.40 val. Thomas susiskambino su žmona ir jam nekilo jokio įtarimo, kad gali nutikti nelaimė. 21.48 val. Thomas dar kartą skambino žmonai, bet ji nekėlė ragelio. Tada jis dar nieko blogo neįtarė, tačiau pirmadienį ryte pradėjo nerimauti, nes ji ir toliau neatsakė nė į vieną jo žinutę ir skambučius. Susirūpinęs Thomas kartu su savo mama Sue ir vyresniuoju sūnumi Astala parvažiavo namo – čia jie rado Peaches negyvą.

Peaches Geldof motina Paula Yates taip pat mirė nuo heroino perdozavimo.

„Instagram“ nuotr./Peaches Geldof su sūnumi Phaedra
„Instagram“ nuotr./Peaches Geldof su sūnumi Phaedra
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką