Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 24d. 09:04

Su buvusiu Malaizijos karaliumi išsiskyrusiai rusei – jo slaptos žmonos grasinimai: atiduos liūtams

Kelantano sultonas Muhammadas V ir Oksana Voevodina
„Instagram“ nuotr. / Kelantano sultonas Muhammadas V ir Oksana Voevodina

Rusijos grožio karalienė Oksana Voevodina, išgarsėjusi po vedybų su buvusiu Malaizijos karaliumi, kuris dėl meilės atsisakė sosto, tikina, kad jis turi slaptą žmoną, iš kurios ji sulaukė „bjaurių žinučių“ ir kaltinimų „įšliuožus į sultono lovą“. 27-erių O.Voevodina apie šias žinutes, jai perduotas kito asmens, papasakojo laidoje, kurioje dalyvavo ir politikė Ksenija Sobčiak, pasižadėjusi apsaugoti gražuolę ir jos sūnų Leoną, rašo „Daily Mail“.

O.Voevodina tikina, kad žinutes su kaltinimais ir grasinimais jai atsiuntė viena čekė, Malaizijoje žinoma kaip Diana Petra arba Janna. Moteris tikina esanti Kelantano sultono Muhammado V slapta žmona, ji grasino O.Voevodiną „atiduoti sudraskyti liūtams“.

Pasak O.Voevodinos, žinutėse ji yra perspėjama, kad kitos sultono mylimosios ji bus įmesta į liūtų narvą: „Simba yra labai alkana. Oksana galės būti Kelantano viešųjų tualetų karaliene – mums trūksta valytojų.“

Kaip rašo „Daily Mail“, sultonas iš tiesų savo prabangių rūmų teritorijoje augina liūtus.

„J įšliuožė į mano vyro lovą… Ji neturėtų bandyti pastoti nuo kažko, kas jau turi šeimą! Ji monstrė ir manipuliatorė, ir tiesa apie jos melus vieną dieną paaiškės“, – tęsiama žinutėse.

Teigiama, kad panašių žinučių sulaukė ir O.Voevodinos tėvas Andrėjus Gorbatenko: „Kaip ji drįsta miegoti mano lovoje! Ir mano vonioje išsidėlioti savo daiktus! Kaip ji drįsta bandyti nuvilioti mano vyrą!!!!!“ Į jas gydytoju dirbantis A.Gorbatenko atrašė taip: „Atleiskite, šiuo metu esu su pacientu“.

Tačiau taip moteris, teigianti esanti buvusio karaliaus žmona, už kurio ištekėjo 2010-aisiais, visko nepaliko. „Jokių problemų, gydytojau. Tik perduokite šias žinutes savo dukrai, kad ji atsikvošėtų. Dėl šios kalės jis neteko sosto!“

Laidoje O.Voevodina taip pat atskleidė, kad pagrasinta buvo ir jos sūnui. „Vaiko gyvybė gali būti pavojuje. Kartoju – vaiko gyvybė priklauso nuo jos veiksmų. Mažiau jaudinuosi dėl jos nei dėl jos vaiko. Jis gali tapti paveldėtoju arba niekuo. Oksana privalo pagalvoti apie save – ko ji nori, ar ji nori kūdikį pasilikti sau. Mano pagrindinė užduotis yra perduoti, kad jos vaikui gresia pavojus“, – rašoma vienoje iš daugelio žinučių.

Tikroji tariamos moters iš Čekijos tapatybė nežinoma, tačiau O.Voevodina rusų televizijoje tikino, kad jos vardas yra Janna, o jos mobiliajame telefone sultonas pavadintas Bobu.

O.Voevodinos šaltiniai atskleidė, kad dėl žinučių rusų policija pradėjo tyrimą, bet situaciją komentuoti atsisakė.

Rusijos grožio konkurso laureatė O.Voevodina pridūrė esanti pasiruoši sūnui atlikti tėvystės nustatymo testą, kuris padės įrodyti tai, kad buvęs Malaizijos karalius yra jo tėvas, nors sultonas tai griežtai neigia.

Prieš porai oficialiai išsiskiriant, O.Voevodinai buvo siūloma priimti 1 mln. dolerių. Tikrai nemenka pinigų suma, pasak jos advokato Ivano Melnikovo, turėjo ją užčiaupti.

„Oksana nieko sau neprašo. Ji sakė pati savimi pasirūpinsianti. Tačiau tikisi, kad jis padės išlaikyti kūdikį. Tas 1 mln. dolerių buvo pasiūlytas tik tam, kad ji užsičiauptų. Ji galėjo priimti pinigus, bet kas būtų įvykę po to? Jie galėjo pagrobti kūdikį. Ar jūs būtumėte pardavę savo vaiką už milijoną dolerių? Žinoma, kad ne“, – pasakojo advokatas.

„Oksana akivaizdžiai jo bijo. Ji stengiasi riboti laiką, kurį praleidžia viešumoje“, – pasibaisėjusi situacija, kurioje atsidūrė O.Voevodina, kalbėjo K.Sobčiak.

Rusė taip pat papasakojo, kad ji buvo slepiama prabangiuose sultono rūmuose tiek prieš santuoką, tiek po pagal islamiškų papročių vestuvių ceremonijos. Jos negalėjo pamatyti net rūmų darbuotojai.

„Jis sakė, kad kaip valstybės galva jis negali su manimi gyventi, kol mes nesame susituokę. Prieš ateinant valytojams turėjau išeiti iš kambarių, kad nebūčiau pamatyta. Niekas nepasikeitė ir po vestuvių. Ir toliau slapsčiausi“, – tęsė O.Voevodina ir pridūrė, kad ir tariama čekė žmona buvo slapstoma nuo „jo žmonių“.

„Iš to, ką žinau, niekas nė nenutuokė apie jo čekę žmoną. Ji privalėjo slapstytis taip pat, kaip ir aš. Aš tai dariau metų metus. Būti karališkąja nuotaka Malaizijoje nebuvo smagu, – toliau kalbėjo rusė. – Negaliu teigti, kad mano gyvenimas priminė pasaką, nes turėjau slapstytis nuo visų akių 1,5 metų – net po vestuvių.“

Pasak O.Voevodinos, poros santuokos griūtį lėmė lemtingas įvykis Miunchene. Ji buvo Šveicarijoje, kur po truputį ruošėsi jųdviejų sūnaus gimimui, o jis tuo tarpu lankėsi Miuniche ir neatsakinėjo į jos žinutes.

„Aš paprasčiausiai sėdau į taksi ir nuvykau pas jį. Penkios valandos kalnuose. Atvykusi pamačiau daugybę malajų, jo tarnus. Jie atrodė išsigandę mane pamatę“, – sakė O.Voevodina ir pridūrė, kad mylimąjį ji užtiko su kita moterimi.

Nuo tada ji savo vaiko tėvo nebematė. Paskutinis kontaktas su juo buvo žinutė, kurioje sultonas teigė labai jos pasiilgęs.

Anksčiau O.Voevodina pasakojo, kad poros vos metus trukęs vedybinis gyvenimas baigėsi jai būnant ketvirtą mėnesį nėščiai, o apie skyrybas ji sužinojo iš pranešimų internete.

Temos: 2 Rusija Malaizija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką