Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 7d. 09:02

Susirado gražuolį

A.Winehouse savo sutuoktinį B.Fielderį-Civilį iškeitė į jauną dailų aktorių J.Bowmaną.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / A.Winehouse savo sutuoktinį B.Fielderį-Civilį iškeitė į jauną dailų aktorių J.Bowmaną.

Amy Winehouse buvo gerai žinoma dėl savo chaotiško gyvenimo būdo, taip pat dėl to, kad maža kas ištverdavo skandalistės kompaniją. Regis, pastarosios kelios savaitės šildantys saulėje padarė stebuklus. Dainininkė „suvystė“ gražuolį.

25-erių atlikėja atostogų Karibuose metu ne tik pasitaisė figūrą, bet ir rado naują meilės objektą. Smėlėtoje pakrantėje naujasis atlikėjos draugas 21-erių Joshua Bowmanas nė per žingsnį nesitraukė nuo A.Winehouse ir pora meiliai flirtavo.

Prasta reputacija garsėjusios A.Winehouse sutuoktinis Blake’as Fielderis-Civilis šiuo metu yra kalėjime. Atlikėja ilgai neužsibuvo viena – tačiau nustebino spaudą romanui pasirinkusi jauną nežinomą aktorių.

J.Bowmanas pastaruosius metus praleido ieškodamas padoraus darbo Niujorke, nes norėjo „ištrūkti iš Londono“. Prieš tai vaikinas privačiai studijavo brangiame Wellingtono koledžė Berkšyre, Anglijoje. J.Bowmanas yra garsaus britų regbio žaidėjo Danny Cipriani draugas. Jaunuolis žurnalistams tvirtino susipažinęs su A.Winehouse Šventosios Liucijos saloje, Karibuose, atostogų metu. Čia jis atvyko su mama ir vyresniąja seserimi. Karibuose naujoji porelė žada praleisti dar savaitę. „Ji tiesiog šauni mergina, labai maloni ir mes tiesiog draugiškai bendraujame. Su ja smagu pasijuokti – ji miela mergina ir yra puikios formos“, – apie garsią atlikėją sakė J.Bowmanas. Jis pridūrė, kad jie tiesiog gerai leidžia laiką kartu ir ne tik vakarėliuose, nes vaikinas beveik nevartoja alkoholio.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką