Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 7d. 21:26

Taivanietei dizainerei – 43-eji, bet atrodo tarsi paauglė: kokia jos jaunystės paslaptis?

Lure Hsu
15min montažas / „Instagram“ nuotr. / Taivanietei Lure Hsu – 43-eji, tačiau ji atrodo perpus jaunesnė

Prasilenkus gatvėje su taivaniete Lure Hsu visi ją palaiko moksleive ar studente, ir bet kas, sužinojęs jos tikrąjį amžių, išsižioja iš nuostabus: šiai moteriai iš tiesų yra 43-eji, bet ji tarsi kokių slaptų kerų paveikta atrodo net perpus jauniau!

Lure Hsu yra garsi Taivano dizainerė, tačiau už gimtosios šalies ribų ši moteris labiau žinoma kaip ta, kuri sustabdė laiką. Apie ją rašo internetiniai portalai iš įvairiausių pasaulio kampelių, o socialiniuose tinkluose žmonės bando įminti jos amžinos jaunystės paslaptį.

Šios moters veide nepamatysi nė vienos raukšlelės, jos ilgi purūs plaukai žvilga it šilkas, figūra laiba tarsi jaunutės merginos, o rengiasi Lure taip pat kaip jauna stilinga panelė.

„Instagram“ nuotr./Lure Hsu
„Instagram“ nuotr./Lure Hsu

Nors netrūksta spėliojančių, kad prie tokios išvaizdos tikrai turi būti prisidėję chirurgai ar kosmetinės procedūros, pati Lure Hsu tikina, kad tai – viso labo labai dėkingi genai, kuriuos papildo sveikas gyvenimo būdas ir išmintinga priežiūra.

Moteris yra vegetarė, labai griežtai rūpinasi savo mityba bei daug sportuoja, kad neiššvaistytų to, ką jai padovanojo gamta. Aktyvi fizinė veikla leidžia jai džiaugtis stangria, nesuglebusia oda.

Odos priežiūrai ji naudoja drėkinamąjį bei apsauginį kremus nuo saulės. Jos mėgstamiausios odos priežiūros – iš „SK-II“ ir „La Prairie“. Išlaikyti odą gražią ir sveiką jai taip pat padeda geriami kolageno papildai bei vitaminas C.

Kiekvieną rytą Lure Hsu pradeda su puodeliu kavos, kuris „pažadina jos odą“, tačiau tuoj pat priduria, kad į kavą ji nededa cukraus. Tiesą sakant, ji apskritai stengiasi kaip įmanoma labiau vengti cukraus ir riebių produktų, vietoj to ji valgo labai daug vaisių ir daržovių – visada turi su savimi ko nors, ko galėtų užkąsti pajutusi alkį.

„Instagram“ nuotr./Lure Hsu
„Instagram“ nuotr./Lure Hsu

Beje, kalbant apie genus – kad Lure Hsu tikrai yra apdovanota gamtos, galima įsitikinti pamačius jos mamą bei dar dvi keliais metais jaunesnes seseris. Jos visos atrodo žymiai jaunesnės nei yra iš tiesų.

Hsu šeimos moterys Taivane yra gerai žinomos ir jas vietos spauda net pavadino „užsišaldžiusių laike šeimyna“.

„Instagram“ nuotr./Iš kairės: taivanietės seserys Lure (43 m.), Fayfay (42 m.) ir Sharon (38 m.) Hsu
„Instagram“ nuotr./Iš kairės: taivanietės seserys Lure (43 m.), Fayfay (42 m.) ir Sharon (38 m.) Hsu

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką