Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 07, 21:00

Teisininkai įsitikinę: J.Deppo pergalė gali padrąsinti kitus, apkaltintus smurtu

Kai judėjimas #MeToo paskatino viešą kaltinimų seksualine prievarta ir netinkamu elgesiu sklaidą, ieškiniai dėl šmeižto greitai tapo tiek kaltinamųjų, tiek kaltintojų priemone siekiant atpildo ir atpirkimo.
Johnny Deppas, Amber Heard Tik prenumeratoriams
Johnny Deppas, Amber Heard / „Scanpix“ nuotr.

Netinkamu elgesiu kaltinami vyrai vis dažniau kreipiasi į teismą dėl šmeižto, kad apsigintų savo vardą, taip pat ir aukos, kaltinamos melagingais įtarimais. Tačiau dėl didelių išlaidų advokatų paslaugoms ir baimės atskleisti nepatogias detales viešame teisme daugelis tokių bylų išsprendžiamos dar iki teismo proceso.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Johnny Deppas, Amber Heard
AFP/„Scanpix“ nuotr./Johnny Deppas, Amber Heard

Aštri teisinė kova tarp aktoriaus Johnny Deppo ir jo buvusios žmonos Amber Heard buvo atidžiai stebima iš dalies dėl to, kad tai buvo viena iš daugiausiai dėmesio sulaukusių šmeižto bylų, pastaruoju metu pasiekusių teismą, o keli teisininkai teigė, kad trečiadienį Virdžinijos teisme pasiekta J.Deppo pergalė, kai jam buvo priteista daugiau kaip 10 mln. dolerių žalos atlyginimo, gali padrąsinti kitus, kaltinamus prievarta ar netinkamu elgesiu, bandyti laimę prieš prisiekusiuosius, nepaisant realaus pavojaus viešai skalbti nešvarius skalbinius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

© 2021 The New York Times Company

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką