Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 11d. 17:46

Teroristai pažadėjo nupjauti galvą Madonnai už paramą Izraeliui

Sunerimusi dėl savo ir savo vaikų gyvybės Madonna nusisamdė dar du asmens sargybinius.
„Scanpix“ nuotr. / Sunerimusi dėl savo ir savo vaikų gyvybės Madonna nusisamdė dar du asmens sargybinius.

Dainininkė Madonna pasamdė du papildomus asmens sargybinius, anksčiau tarnavusius Izraelio specialiosiose tarnybose. Tokių priemonių popžvaigždė ėmėsi, kai sulaukė religinių fanatikų grasinimų.

„The People“ sekmadienį pranešė, kad Madonna sulaukė musulmonų fanatikų grasinimų nužudyti ją ir nukirsti galvą už paramą Izraeliui. Vienoje islamistų interneto svetainėje buvo paskelbtas toks palestiniečių teroristų lyderio Muhammado Abdel-Alo pareiškimas: „Jei aš sutikčiau tą kekšę, būčiau pirmasis, kuris nupjautų jai galvą, jeigu ji nesiliaus skleisti tos satanistinės antiislamiškos kultūros.“

M.Abdel-Alas greičiausiai kalba apie kabalą, kurios sekėja jau ne vienus metus yra Madonna. Dainininkė kelis kartus lankėsi Izraelyje.  Beje, šaltinis iš jos aplinkos, kurio pavardė neskelbiama, žurnalistams teigė, jog Madonna labiau nei bet kas kitas norėtų, kad kuo greičiau baigtųsi Izraelio kariuomenės operacija Gazos ruože.

Taip pat pranešama, kad dėl grasinimų Madonna labai sunerimo dėl savo vaikų saugumo.  Buvusiam vyrui režisieriui Guy Ritchie ji pareiškė, kad jo namas Londone gali būti nepakankamai saugus. G.Ritchie pažadėjo pasiieškoti kitos vietos, kur galėtų gyventi su vaikais. Priminsime, kad teismo sprendimu po dainininkės ir režisieriaus skyrybų jų vaikai pakaitomis gyvena tai su motina, tai su tėvu.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

09:53
28:20
02:00

RESTA 2019

Naviguok į ateitį

Sveikata

Atrask Latviją

Jauskitės gražūs

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką