Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 4d. 20:46

„The Weeknd“ sujaudino situacija Etiopijoje: skyrė 1 mln. dolerių auką alkstantiems

The Weeknd
„Scanpix“ nuotr. / The Weeknd

Velykų dieną atlikėjas „The Weeknd“ paskelbė aukojantis 1 mln. dolerių tam, kad Etiopijoje sumažėtų badaujančių žmonių, vykstant konfliktui tarp Adis Abebos miesto ir Tigrėjaus regiono, praneša „Variety“.

NPR duomenimis, dėl konflikto žuvo tūkstančiai žmonių, o daugiau nei du milijonai gyventojų buvo iškelti iš savo namų.

Praėjusį mėnesį „New York Times“ gavo vidinę JAV vyriausybės ataskaitą, kurioje teigiama, kad Etiopijos pareigūnai „vadovauja sisteminei etninio valymo kampanijai“ Tigrėjaus regione.

Sujaudintas esamos situacijos, atlikėjas „The Weeknd“ Velykų rytą per „Instagram“ paskelbė apie savo auką ir paragino aukoti kitus.

„Mano širdis plyšta dėl mano žmonių Etiopijoje, nes beprasmiškai žudomi nekalti civiliai, pradedant mažais vaikais ir baigiant pagyvenusiais žmonėmis, o dėl baimės ir naikinimo išstumiami ištisi kaimai“, – rašė muzikantas.

„Aš paaukosiu 1 mln. dolerių, kuriais bus suteikta 2 mln. maisto davinių per Jungtinių Tautų Pasaulio maisto programą ir paraginsiu tuos, kurie gali, taip pat paaukoti“, – pridūrė jis.

Abu „The Weeknd“ tėvai į Kanadą emigravo iš Etiopijos, o pats atlikėjas užaugo kalbėdamas oficialia Etiopijos amharų kalba.

Tai nėra pirmas kartas, kai „The Weeknd“ prisideda prie humanitarinės pagalbos ar aukoja organizacijoms. 2020 m. birželio mėn. jis paaukojo 1 mln. dolerių kovai su COVID-19, po 500 tūkst. dolerių skirdamas „MusiCares“ ir „Scarborough Health Network“ ligoninės darbuotojams savo gimtajame mieste.

Vida Press nuotr./The Weeknd
Vida Press nuotr./The Weeknd

Tą patį mėnesį jis skyrė dar 500 tūkst. dolerių kovai su rasine nelygybe, t.y. judėjimui „Black Lives Matter“, teisinę pagalbą teikiančiai organizacijai „National Bailout“ ir aktyvisto Colino Kaepernicko nemokamai kampanijai „Know your rights“ (angl. k. „Pažink savo teises“) stovyklai. 2020 m. rugpjūčio mėn. „The Weeknd“ taip pat paaukojo 300 tūkst. dolerių libaniečiams, kurie nukentėjo nuo sprogimo Beirute.

Komentarai
Temos: 2 Parama The Weeknd

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

48:28
34:49
00:43

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką