Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 27d. 16:59

„Tigrų karaliaus“ skandalas tęsiasi: prie dingusio Carole Baskin vyro namo šunys užuodė palaikus

Carole Baskin, Joe Exotic
„Scanpix“ nuotr. / Carole Baskin, Joe Exotic

Panašu, jog didžiulio populiarumo sulaukusio dokumentinio serialo „Tigrų karalius“ (angl. „Tiger King“) istorija tęsiasi ir šou pasibaigus. Iki šiol garsiai kėlus klausimus apie esą pačios C.Baskin nužudytą vyrą, specialiai ištreniruoti šunys šalia jo namo užuodė palaikus, praneša „The Sun“.

Pasak nepriklausomo tyrėjo, Carole Baskin, dokumentinio serialo „Tigrų karalius“ žvaigždė, savarankiškai dirbanti gamtosaugininkė, „Big Cat Rescue“ organizacijos Hilsboro apygardoje, Floridoje savininkė, bus netrukus plačiai apklausta naujame tyrime. Kaip praneša šaltiniai, dėl susiklosčiusios situacijos 1997-aisiais dingusio Dono Lewiso artimieji pateikė ieškinį prieš jo žmoną Carole Baskin.

Tarnybų šunų atradimai bus atskleisti netrukus pasirodysiančioje dokumentikoje (Investigation Discovery). Joje plačiau bus aptariami įkalčiai, susiję su D.Lewiso dingimu ir žymiojo „Tigrų karaliaus“ Joe Exotic išsakytais kaltinimais, jog Carole Baskin esą nužudė savo vyrą.

Iki šiol Carole griežtai neigė prisidėjusi prie D.Lewiso dingimo, moteriai nebuvo pareikšti jokie kaltinimai.

„Scanpix“ nuotr./Carole Baskin
„Scanpix“ nuotr./Carole Baskin

Buvęs slaptosios tarnybos agentas, į pensiją išėjęs žmogžudysčių detektyvas Jimas Rathmannas, atlikęs ilgą tyrimą šioje byloje, „The Sun“ pasakojo, kaip specialiai treniruotas šuo esą užuodė palaikų kvapą vos keli metrai nuo D.Lewiso ežero namo Floridoje.

Jis užsiminė, jog specialiai treniruoti keturkojai gali aptikti žmogaus palaikus ir 6 metrai po vandeniu, tad ši situacija jį labai jaudina.

„Po 23-ejų metų, kad ir kas ten bebūtų, turbūt bus padengta purvu. Ten visiškai nieko nesimato, ten gyvena aligatoriai, – kalbėjo tyrėjas. – Kūno nerasime, bet jei Donas (hipotetiškai) būtų praėjęs mėsmalę, ieškosime minkštų kaulų fragmentų, drabužių, o gal danties. Geriausias atvejis būtų rasti dantį ar kaulą, iš kurio galėtume atpažinti DNR.“

„Scanpix“/AP nuotr./Josephas Maldonado-Passage'as, dar žinomas kaip Joe Exotic
„Scanpix“/AP nuotr./Josephas Maldonado-Passage'as, dar žinomas kaip Joe Exotic

Anot buvusio slaptosios tarnybos agento, geriausias būdas palaikams aptikti būtų įrengti užtvarą, išpumpuoti vandenį, leisti tam plotui nudžiūti ir vėl paleisti specialiai treniruotus šunis.

Kaip teigė J.Rathmannas, šįkart palaikų paiešką atliko povandeninio CSI specialisto Mike'o Sinszerio šuo, kuris jau anksčiau visame pasaulyje buvo naudojamas palaikams aptikti.

Po to, kai gyvūnas esą atrado tai, ko ieškojo, pora metrų nuo Dono nuosavybės, Hilsboro šerifai išsiuntė detektyvus ir narus link aligatorių ir gyvačių pamėgto ežero, tačiau dėl prastų sąlygų nieko negalėjo surasti.

Visgi dėl tyrimo Jimas yra nusiteikęs optimistiškai – anot jo, pamačiusios netrukus pasirodysiančią dokumentiką, kai kurios ne pelno siekiančios organizacijos galės paaukoti lėšų nuodugnesniam tyrimui.

Komentarai: 1
Temos: 1 Tyrimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:32
01:23
18:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką