Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 25, 11:35

Ukrainos grupės „Druga Rika“ lyderis pasidalijo okupantų sugriauto namo vaizdais

Grupės „Druga Rika“, kurios Ukrainos palaikymo koncertas Vilniuje įvyks šį penktadienį, balandžio 29 d., lyderis Valerijus Kharchishinas parodė, kaip rusų okupantai sugriovė jo namą.
Valerijus Kharchishinas ir jo sugriauti namai
Valerijus Kharchishinas ir jo sugriauti namai / Asmeninio albumo nuotr.

Ukrainiečių muzikantas parodė, kas liko iš sodybos, kurią jis pasistatė Gostomelyje, po žiauraus Rusijos okupantų apšaudymo, rašoma bilietai.lt išplatintame pranešime spaudai.

Grupės „Druga Rika“ lyderis Valerijus Kharchishinas sau ir savo šeimai įsirengė jaukų užmiesčio namą Gostomelyje. Tačiau ramų gyvenimą sugriovė Rusijos kariai, o jų sviedinys pataikė į muzikanto namą.

Pirmą kartą po tragiškos žinios V.Kharchishinas parodė, kaip dabar atrodo jo namas, tiksliau, tai, kas iš jo liko. Dainininkas taip pat pasakojo, kad dabar jo vyriausias sūnus ir brolis kovoja už Ukrainą.

„Taip, tai namas, kuriame gyveno mano vaikai. Vyriausiasis dabar yra fronte“, – rašė muzikantas.

Siekdamas atkreipti gerbėjų ir visuomenės dėmesį bei informuoti apie Ukrainos kariuomenės poreikius, V.Kharchishinas parodė sugriauto namo nuotrauką.

Ne paslaptis, kad formuojami nauji Ukrainos ginkluotųjų pajėgų daliniai, kurie stiprina pozicijas šiauriniame fronte. Vienam iš jų, prie kurio prisijungė ir mano brolis, reikia pagalbos“, – sakė V.Kharchishinas.

Muzikantas jau įgijo dalį reikalingų kariuomenei priemonių, tačiau jis paskelbė sąrašą daiktų, kuriuos dar reikia nupirkti mūsų kariams fronto linijoje.

Asmeninio albumo nuotr./„Druga Rika“
Asmeninio albumo nuotr./„Druga Rika“

Legendinės Ukrainos roko grupės „Druga Rika“ koncertas „Kas jei ne mes?“ vyks balandžio 29-ąją dieną pramogų salėje Vakaris Vilniuje.

Grupė „Druga Rika“ yra tikra Ukrainos roko muzikos legenda. Sakoma, kad ji dainuoja siela. „Druga Rika“ muzikuoja jau 25-erius metai ir yra išleidusi 7 studijinius albumus.

Šiuo metu grupė „Druga Rika“ tęsia labdaros koncertinį turą po Europą su programa „Kas jei ne mes?“. Lėšos, surinktos už šiuos koncertus, bus skirtos pagalbai Ukrainai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką