Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 3d. 11:28

Už gyvybę kovojančios Bobbi Kristinos Brown namuose rasta narkotikų

Whitney Houston su dukra Bobbi Kristina Brown (2009 m.)
AOP nuotr. / Whitney Houston su dukra Bobbi Kristina Brown (2009 m.)

Legendinės dainininkės Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown (21 m.) toliau kovoja už savo gyvybę po to, kai savaitgalį buvo be sąmonės ištraukta iš vonios, pranešė jos šeima. Naujausiais duomenimis, policija Bobbi Kristinos Brown namuose rado narkotikų, kurie gali būti prisidėję prie merginos nelaimės.

Bobbi Kristinos Brown vyras Nickas Gordonas ir vienas draugas šeštadienį maždaug 10 val. 25 min. rado ją nekvėpuojančią vonioje jos namuose Rosvelyje Džordžijoje. Šis incidentas šiurpiai priminė jos motinos nuskendimą viešbučio vonioje Los Andžele 2012 metais.

„Bobbi Kristina grumiasi dėl savo gyvybės ir yra apsupta artimiausių šeimos narių, – sakoma Houstonų šeimos pareiškime, kuris buvo pateiktas JAV žiniasklaidai. – Prašome jūsų gerbti mūsų prašymą dėl privatumo šiuo sunkiu metu. Ačiū už jūsų maldas, palinkėjimus ir mes labai vertiname jūsų nuolatinę paramą“.

Oficialios informacijos apie Bobbi Kristinos Brown būklę nepateikiama, bet portalo TMZ žiniomis, jos būklė šiek tiek pagerėjo – patinimas jos smegenyse yra šiek tiek sumažėjęs, deguonies smegenyse taip pat yra keturis kartus daugiau nei buvo atliekant tyrimus sekmadienį. Taip pat Bobbi Kristina Brown sugebėjo pajudinti akis, o tai – jau geras ženklas. Jeigu ji atsigautų iš komos, baiminamasi, kad ši nelaimė gali turėti neurologinių padarinių jos sveikatai, mat ji be deguonies išbuvo per ilgai. Tačiau medikai vilčių per daug neskuba suteikti ir perspėja jos šeimą, kad reikia ruoštis ir blogiausiam.

AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)
AOP nuotr./Whitney Houston ir Bobby Brownas su dukra Bobbi Kristina Brown (1994 m.)

Namuose rasta narkotikų, vyrui draudžiama rodytis ligoninėje

Šeštadienį buvo skelbiama, kad akivaizdžių ženklų, jog Bobbi Kristina Brown galėjo vartoti narkotikų, nebuvo, jų nesimatė ir įvykio vietoje. Tačiau dabar portalas TMZ skelbia, kad policija vis tik surado narkotikų, kuomet tirdami įvykį antrą kartą nuvyko į jos namus ir detaliau juos apieškojo. Policija dar oficialiai nepatvirtino, kad rado kvaišalų, tačiau jau pranešė apie radinį merginos šeimai – tai portalui TMZ patvirtino vienas patikimas šaltinis.

Taip pat žiniasklaidai pavyko išsiaiškinti, kad draugas, kuris kartu su Bobbi Kristinos vyru rado ją vonioje, yra anksčiau už narkotikų platinimą teistas Maxwellas Lomas (24 m.).

Po Bobbi Kristinos Brown nelaimės žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad likus savaitei iki to ji susipyko su vyru Nicku Gordonu. Bobbi Kristinos Brown šeima uždraudė jam rodytis ligoninėje. Taip pat baiminamasi, kad jeigu Bobbi Kristina Brown neišgyvens, visas Whitney Houston turtas atiteks būtent jam, mat ji viską paliko dukrai, o ši, tekėdama už Nicko Gordono, nepasirašė jokios priešvedybinės sutarties.

„Instagram“ nuotr./Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas
„Instagram“ nuotr./Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas

Prieš trejus metus, vasario 11 dieną, Bobbi Kristinos Brown motina Whitney Houston buvo rasta negyva vonioje viešbutyje „The Beverly Hilton“, kelios valandos prieš tai, kai turėjo dalyvauti viename vakarėlyje prieš „Grammy“ įteikimo ceremoniją.

Vėliau skrodimas parodė, kad ji nuskendo veidu žemyn. Los Andželo apygardos koroneris nusprendė, kad tai buvo atsitiktinis paskendimas, prie kurio prisidėjo „aterosklerozinė širdies liga ir kokaino vartojimas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką