Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 19, 13:41

V.Putino dukra susitikinėja su I.Zelenskiu: jiedu turi vaiką

Jaunesnioji Rusijos prezidento Vladimiro Putino dukra Katerina Tichonova palaiko iki šiol nežinomus santykius su buvusiu Miuncheno valstybinio baleto vadovu Igoriu Zelenskiu. Pasak vokiečių žiniasklaidos spiegel.de, tai nurodoma Maskvos vidaus dokumentuose.
Katerina Tikhonova ir Igoris Zelenskis
Katerina Tichonova ir Igoris Zelenskis / „Scanpix“ nuotr.

Katerinos Tichonovos naujasis partneris, su kuriuo ji augina dvejų metų dukrą, yra 52 metų Igoris Zelenskis, profesionalus baleto šokėjas ir vyriausiasis režisierius, iki šiol vadovavęs Bavarijos valstybiniam baletui.

„Scanpix“ nuotr./Katerina Tichonova
„Scanpix“ nuotr./Katerina Tichonova

Tai paaiškėjo po Rusijos nepriklausomos naujienų agentūros „IStories“ ir Vokietijos leidinio „Der Spiegel“ atlikto tyrimo.

Anksčiau Katerina Tichonova, jaunesnioji iš dviejų V.Putino dukterų su buvusia Kremliaus pirmąja dama Liudmila Aleksandrovna Očeretnaja, buvo ištekėjusi už jauniausio Rusijos milijardieriaus, 40 metų Kirilo Šamalovo.

Jie išsiskyrė maždaug 2017 m., kai ji pradėjo santykius su baleto žvaigžde, kuris anksčiau taip pat buvo vedęs ir su choreografe Yana Serebryakova turi dvi dukras ir sūnų.

V.Putinas pyko ant rusų, kurie gyvena Vakaruose, nepaisant to, kad jo paties dukra dažnai keliauja į Miuncheną su visa valstybės parama ir apsauga, kad praleistų laiką su savo vaikinu. Atrodo, kad iki šių metų pradžios ir karo Ukrainoje ji gyveno su juo Vokietijoje.

Pranešime „The Stories“ rašoma: „Dvejus metus, nuo 2017 m. iki 2019 m., ji turėjo skristi šiuo maršrutu – iš Maskvos į Miuncheną ir atgal – daugybę dešimčių kartų. Ji gyveno Rusijoje, o dukters tėvas – Vokietijoje, kur vadovavo Bavarijos valstybiniam baletui. Jo vardas Igoris Zelenskis.“

„Scanpix“ nuotr./Igoris Zelenskis
„Scanpix“ nuotr./Igoris Zelenskis

Žurnalistinio tyrimo metu buvo rasti dokumentai, įrodantys skrydžius, kuriuose dalyvavo Tichonova, Zelenskis, vaikas, auklės, apsaugininkai. Atskleista, kad per dvejus metus į Miuncheną, kur dirbo Zelenskis, ji skrido daugiau nei 50 kartų.

Iš anoniminio šaltinio leidinys gavo dokumentus iš prezidento saugumo tarnybos ir Tichonovos asmens sargybinio Aleksejaus Skripčako elektroninio pašto.

„Skripčako dokumentuose yra V.Putino dukters, I.Zelenskio ir 2017 m. gimusios mergaitės pasai. Visiems jiems bilietus nupirko Tichonovos apsaugininkas.

Vaiko vardo neatskleidžiame etikos sumetimais, užtenka pasakyti tik tiek, kad jos tėvavardis yra Igorevna, kuris atitinka Zelenskio vardą,“ – sakoma pranešime.

Rusijoje gimęs ir gruziniškų šaknų turintis Zelenskis, kuris, kaip manoma, nėra susijęs su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu, praėjusį mėnesį pasitraukė iš Bavarijos valstybinio baleto, matyt, atsisakęs pasmerkti kruviną V.Putino karą Ukrainoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką