Dabar populiaru
Publikuota: 2008 spalio 29d. 23:21

Vergė Izaura – „Playboy“ modelis

Luselija Santos
15min.lt montažas / Luselija Santos

Šių metų spalio mėnesį sukanka 20 metų, kai sovietinė televizija pradėjo transliuoti brazilų televizijos serialą „Vergė Izaura“. Šis filmas centrinės televizijos kanalu buvo rodomas ir Lietuvos gyventojams. Turbūt daugelis nepamiršo drovios, santūrios ir tylenės vergės Izauros… Ir mažai kas žino, jog ji buvo Playboy modelis.

Vaidmuo muilo operoje atnešė pasaulinę šlovę

Buvusioje sovietų sąjungoje serialas „Vergė Izaura“ pradėtas transliuoti praėjus 13 metų po to, kai ši televizijos novelė buvo kuriama Brazilijoje, o pagrindinio vaidmens atlikėja, aktorė Luselija Santos jau mėgavosi pasauline pasauline šlove.

Dabar Luselijai šiek tiek virš 50 metų, tačiau ji retai filmuojasi, o užsidirba pragyvenimui daugiausiai iš režisūrinės ir kino prоdiuserinės veiklos. „Vergė Izaura“ buvo jos pirmasis didelis vaidmuo. Pradedant 1975 metais Santos filmavosi bent 13 televizijos serialuose ir 18 kino filmuose.

Pripažinta Brazilijos sekso simbolis

Įdomu tai, kad prieš pradedant rodyti televizijos serialą „Vergė Izaura“ tarybinių žmonių televizorių ekranuose, Luselija Santos jau buvo pripažinta Brazilijos sekso simboliu. 1980 metais jos erotiškos fotografijos buvo publikuotos braziliškame Playboy žurnale. Vėliau ji dar ne kartą pozavo apsinuoginusi erotinėse fotosesijose ne tik tam pačiam leidiniui, bet ir kituose „vyriškuose žurnaluose“, pateisindama savo šalies sekso simbolio titulą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

07:05
00:51
01:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką