Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Woody Allenas neigia seksualiai išnaudojęs mažametę įdukrą: „Šią istoriją išgalvojo kerštinga meilužė“

Woody Allenas su įdukra Dylan 1991-aisiais
AOP nuotr. / Woody Allenas su įdukra Dylan 1991-aisiais
Šaltinis: 15min
0
A A

Woody Allenas (78 m.) neigia savaitgalį jam mestus kaltinimus dėl įdukros Dylan Farrow prievartavimo. Režisierius tvirtina, kad tai jos motina aktorė Mia Farrow (68 m.) primokė ją meluoti ir įtikino, kad ji buvo seksualiai išnaudojama.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Savaitgalį dabar jau 28-erių Dylan Farrow „The New York Times“ paviešino atvirą laišką, kuriame kaltina savo įtėvį Woody Alleną ją seksualiai išnaudojus. Dylan Farrow atskleidė, kad kai jai buvo septyneri, režisierius ją nusivedė į palėpę, o ten seksualiai prievartavo.

Nuspręsta, kad Dylan Farrow nesugebėjo atskirti fantazijų nuo realybės ir kad ji greičiausiai buvo primokyta savo motinos Mios Farrow.

Sekmadienį Woody Alleno advokatas suskubo neigti Dylan Farrow mestus kaltinimus.

„Tragiška, kad praėjus dvidešimčiai metų istorija, išgalvota kerštingos meilužės, vėl ištraukiama į dienos šviesą, nors nepriklausomos valdžios institucijos jau buvo pripažinusios, kad tai netiesa. Dėl Dylan patirto streso nekalta nei ji pati, nei Woody Allenas“, – pareiškė advokatas, turėdamas omeny, kad tai Mia Farrow įtikino mažametę dukrą nebūtais dalykais ir būtent ji yra kalta dėl Dylan visą gyvenimą lydinčios psichologinės traumos.

Vėliau kaltinimus neigė ir režisieriaus atstovė spaudai.

„Ponas Allenas skaitė straipsnį ir laiko jį melagingu ir negarbingu. Tuo metu buvo atliktas nuodugnus nepriklausomų teismo paskirtų ekspertų tyrimas. Jie padarė išvadą, kad nėra įtikinamų įrodymų, jog prie mergaitės buvo priekabiauta; nuspręsta, kad Dylan Farrow nesugebėjo atskirti fantazijų nuo realybės ir kad ji greičiausiai buvo primokyta savo motinos Mios Farrow“, – rašoma Woody Alleno atstovės spaudai pareiškime.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Mia Farrow su sūnumi Ronanu
AFP/„Scanpix“ nuotr./Mia Farrow su vieninteliu biologiniu Woody Alleno sūnumi Ronanu

Woody Allenas su Mia Farrow pora buvo 12 metų, jiedu kartu įsivaikino du vaikus – minėtąją Dylan bei Mosesą, jie taip pat turi vieną biologinį sūnų Ronaną (šis viešai niekina savo tėvą). Su ankstesniu sutuoktiniu kompozitoriumi Andre Previnu Mia Farrow jau turėjo tris biologinius ir tris įvaikintus vaikus, tarp kurių buvo ir korėjietė Soon-Yi – dabartinė Woody Alleno žmona.

Mia Farrow Soon-Yi ir kitus savo vaikus augino su nauju gyvenimo draugu Woody Allenu (teisiškai jis niekada nebuvo įsivaikinęs nei Soon-Yi, nei kitų Mios Farrow vaikų). 1992-aisiais Mia Farrow pas Woody Alleną rado nuogos Soon-Yi nuotraukas (tada jai buvo apie 20 metų) ir sužinojo, kad jiedu slapta yra užmezgę romaną. Mia Farrow paliko Woody Alleną ir netrukus apkaltino jį tvirkinus jųdviejų įdukrą Dylan. Woody Allenas kategoriškai neigė kaltinimus ir tvirtino, kad tai Mios kerštas.

Praėjus penkeriems metams nuo skyrybų su Mia Farrow režisierius vedė jos įdukrą Soon-Yi ir jiedu kartu yra iki šiol. Pora augina dvi įvaikintas dukras Bechet ir Manzie. Mia Farrow su įdukra nutraukė visus santykius.

„Scanpix“ nuotr./Woody Allenas su žmona Soon-Yi Previn
„Scanpix“ nuotr./Woody Allenas su Mios Farrow įdukra ir dabartine žmona Soon-Yi Previn
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką