Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 vasario 6d. 10:51

Woody Alleno sūnus stojo ginti seksualine prievarta kaltinamo tėvo: tai motinos kerštas už tai, kad jis pamilo Soon-Yi

Woody Allenas su žmona Soon-Yi Previn
„Scanpix“ nuotr. / Woody Allenas su žmona Soon-Yi Previn

Prieš savaitę į dienos šviesą vėl ištempta dvidešimties metų senumo istorija apie neva režisieriaus Woody Alleno (78 m.) tvirkintą mažametę jo įdukrą Dylan Farrow (28 m.) suerzino jos įbrolį Mosesą (36 m.), kuris stojo ginti nebūtais dalykais kaltinamo savo įtėvio.

Vasario 1-ąją dabar Dylan Farrow paviešino atvirą laišką, kuriame kaltina savo įtėvį Woody Alleną ją seksualiai išnaudojus. Dylan Farrow pareiškė, kad kai jai buvo septyneri, režisierius ją nusivedė į palėpę, o ten prievartavo.

Pats Woody Allenas šiuos kaltinimus neigia, o jo atstovė spaudai bei advokatas primena, kad dar prieš 20 metų teismas nusprendė, jog mergaitė nebuvo tvirkinama. Visą šią istoriją esą išgalvojo ir mergaitę nebūtais dalykais įtikino buvusi Woody Alleno gyvenimo draugė aktorė Mia Farrow (68 m.). Taip ji pasielgė iš keršto, kai sužinojo, kad Woody Allenas pamilo kitą jos įdukrą Soon-Yi (41 m.).

Nežinau, ar mano sesuo nuoširdžiai tiki tuo, kad buvo išprievartauta, ar taip sako tik norėdama pamaloninti motiną. Jos pamaloninimas mūsų šeimoje buvo labai didelė motyvacija, nes būti priešingoje pusėje nei ji būdavo siaubinga.

Šią savaitę netylėti nusprendė ir kitas Woody Alleno ir Mios Farrow įvaikis Mosesas Farrow, kuriam dabar yra 36-eri. Jis anksčiau buvo nutraukęs visus santykius tiek su tėvu, tiek su motina. Vėliau, be niekieno įtakos, pats susidarė nuomonę apie tai, kas vyko jo šeimoje, ir savarankiškai pasirinko pusę, kurią palaikyti. Šiuo metu jis palaiko draugiškus ryšius su tėvu ir dabartine jo žmona Soon-Yi, kuri yra jo įseserė. Su motina ir kitais broliais ir seserimis, kurie palaiko jos pusę, Mosesas iki šiol nebendrauja.

1987-aisiais darytą Woody Alleno ir Mios Farrow šeimos nuotrauką galite pamatyti paspaudę čia (Dylan yra tėčiui ant rankų, Mosesas stovi dešinėje, o dabartinė Woody Alleno žmona Soon-Yi yra motinai iš dešinės)

Duodamas interviu „People“ Mosesas siekia apginti savo įtėvio vardą.

„Mano motina įkalinėjo man į galvą nekęsti savo tėvo dėl to, kad jis sugriovė šeimą ir prievartavo mano seserį. Ir aš daugelį metų nekenčiau jo dėl motinos. Dabar matau, kad tai buvo kerštingas būdas sumokėti jam už tai, kad jis pamilo Soon-Yi“, – pasakojo Mosesas Farrow.

„Be abejo, kad Woody niekada netvirkino mano sesers. Ji mylėjo jį ir niekada nesislėpdavo nuo jo iki kol mūsų motinai pavyko pasiekti, kad mes bijotume ir nekęstume jo. Tą dieną, kai neva jis prievartavo Dylan, namuose mūsų buvo šeši ar septyni. Mes visi buvome bendruose kambariuose ir nė vienas – nei mano tėvas, nei sesuo, – nebuvo bent trumpam išėję į kitus kambarius, kuriuose būtų vieni du. Mama tada buvo išėjusi apsipirkti. Nežinau, ar mano sesuo nuoširdžiai tiki tuo, kad buvo išprievartauta, ar taip sako tik norėdama pamaloninti motiną. Mamos pamaloninimas mūsų šeimoje buvo labai didelė motyvacija, nes būti priešingoje pusėje nei ji būdavo siaubinga“, – prisiminimus pasakojo dabar šeimos terapeutu dirbantis Mosesas.

AOP nuotr./Woody Allenas su įdukra Dylan 1991-aisiais
AOP nuotr./Woody Allenas su įdukra Dylan 1991-aisiais

Maža to, vyras atvirai papasakojo ir apie smurtą šeimoje bei susidariusią priešpriešą tarp biologinių ir įvaikintų vaikų.

„Mūsų mama klaidino visuomenę priversdama tikėti, kad visi – biologiniai ir įvaikinti – jos vaikai namuose buvo laimingi ir lygūs. Tačiau nuo pat mažų dienų mama iš manęs reikalavo besąlygiško paklusnumo ir dažnai mane mušdavo. Ji nepažabotai supykdavo, jeigu mes ją dėl ko nors suerzindavome, taigi mes buvome įbauginti, niekada nežinojome, ką ji gali padaryti“, – pasakojo jis.

Mosesas tvirtina, kad jo gyvenimas iš esmės pagerėjo, kai jis nutraukė ryšius su motina ir pradėjo bendrauti su tėvu.

„Manau, mano sesuo praranda labai daug nebendraudama su tėvu, kuris visada ją dievino, – sakė Mosesas. – Labai svarbu, kad ji taptų nepriklausoma nuo motinos ir jai nebereikėtų gyventi tikint melagystėmis apie mūsų tėvą. Aš esu labai laimingas, kad išsilaisvinęs iš motinos tapau savaraniškas, o tai privedė mane prie gražaus bendravimo su tėvu.“

AFP/„Scanpix“ nuotr./Mia Farrow su sūnumi Ronanu
AFP/„Scanpix“ nuotr./Mia Farrow su sūnumi Ronanu

Dylan Farrow: brolis man yra miręs

Pati Dylan Farrow įsiuto sužinojusi, ką „People“ papasakojo jos brolis. „Tai tokia didelė mano ir visos mano šeimos išdavystė! Mano prisiminimai yra tikri ir jie yra mano, su jais aš gyvensiu iki gyvenimo galo“, – „People“ tvirtino ji.

Mano mama niekada manęs nemokė sakyti, kad tėvas mane tvirkino. Ji ėjo iš proto, kai aš jai tai papasakojau. Ji pati norėjo tikėti, kad aš tai išsigalvoju, – tvirtino Dylan Farrow.

„Mano mama niekada manęs nemokė to sakyti. Ji ėjo iš proto, kai aš jai tai papasakojau. Ji pati norėjo tikėti, kad aš tai išsigalvoju. Per vieną skaudžiausių pokalbių mano gyvenime ji pasisodino mane ir paklausė, ar aš tikrai sakau tiesą. Ji sakė, kad tėtis jai tvirtino nieko nedaręs. O aš atsakiau: jis meluoja“, – atviravo Dylan Farrow.

Ji taip pat neigė brolio tvirtinimus dėl psichologinio ir fizinio smurto šeimoje.

„Nežinau, iš kur jis traukia tai, kad mes buvome mušami, – sakė Dylan. – Taip, prasikaltę mes būdavome pasiunčiami į savo kambarius, bet tik tiek.“

„Negaliu tylėti, kai mano šeimai manęs reikia, aš jos nepaliksiu taip, kaip padarė Soon-Yi ir Mosesas. Mano brolis man yra miręs. Mano mama yra tokia drąsi ir narsi, ji išmokė mane, ką reiškia būti stipriai ir drąsiai, visada sakyti tiesą“, – tvirtino Dylan.

Paini ir skaudi šeimos istorija

Woody Allenas su Mia Farrow pora buvo 12 metų (jie niekada nebuvo susituokę) ir kartu įsivaikino du vaikus – minėtuosius Dylan bei Mosesą, jie taip pat turi vieną biologinį sūnų Ronaną (šis viešai niekina savo tėvą).

Prieš pradėdama gyventi su Woody Allenu Mia Farrow jau turėjo šešis vaikus: su buvusiu sutuoktiniu kompozitoriumi Andre Previnu ji turėjo tris biologinius ir tris įvaikintus vaikus, tarp kurių buvo ir korėjietė Soon-Yi – dabartinė Woody Alleno žmona. Visus šiuos vaikus Woody Allenas augino kaip savus, nors teisiškai niekada nebuvo įsivaikinęs nei Soon-Yi, nei kitų Mios Farrow vaikų.

1992-aisiais Mia Farrow pas Woody Alleną rado nuogos Soon-Yi nuotraukas (tada jai buvo apie 20 metų) ir sužinojo, kad jiedu slapta yra užmezgę romaną. Mia Farrow paliko Woody Alleną ir netrukus apkaltino jį tvirkinus jųdviejų įdukrą Dylan. Woody Allenas kategoriškai neigė kaltinimus ir tvirtino, kad tai Mios kerštas.

Praėjus penkeriems metams nuo skyrybų su Mia Farrow režisierius vedė jos įdukrą Soon-Yi ir jiedu kartu yra iki šiol. Pora augina dvi įvaikintas dukras Bechet ir Manzie. Mia Farrow su įdukra nutraukė visus santykius.

Mia Farrow po skyrybų su Woody Allenu įsivaikino dar šešis vaikus. Iš viso ji turi 11 įvaikintų ir keturis biologinius vaikus. Dvi įvaikintos jos dukros jau yra mirusios.

AOP nuotr./Woody Allenas su žmona Soon-Yi Previn ir įdukromis Bechet bei Manzie
AOP nuotr./Woody Allenas su žmona Soon-Yi Previn ir įdukromis Bechet bei Manzie
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Tragedija Eidintuose: Tauragės rajone vyras nušovė nekenčiamus kaimynus ir nusižudė pats

Sportas

Skaudžios traumos, „Liverpool“ vartininko kuriozai ir fantastiškasis G.Bale'as: „Real“ triumfavo Čempionų lygoje

Gyvenimas

Savo atradimais medikus šokiruojantis P.Claytonas: trys maistinės medžiagos gali mus išgelbėti nuo daugelio ligų ir senėjimo

Kultūra

Viena diena vienoje gatvėje: Kauno V.Putvinskio gatvė tapo traukos centru

Aktualu

D.Trumpo advokatas ir Rusijos oligarchas susitiko prieš pat prezidento inauguraciją: aptarinėjo Rusijos ir JAV santykius

Vardai

Šeštajame „Lietuvos balso“ sezone Džordaną Butkutę keičia Justinas Jarutis

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 gegužės 20 – 26 d.)

Sportas

Po triumfo Čempionų lygoje C.Ronaldo numetė sensacingą užuominą dėl savo ateities

„Atsarginiai“: į kampą įvaryti čempionai, Ch.Paulo netektis ir L.Jameso dominavimas geriausių lygos penketų istorijoje

Kultūra

G.Urbonas apie Lietuvos paviljoną Venecijos architektūros bienalėje: kad išliktume kaip rūšis, turime keisti mąstymo įpročius

Gazas

„Mercedes-Benz“ gerbėjų vasaros sezono atidaryme – beveik 150 ypatingų automobilių

Kultūra

Ką verta skaityti vasarą: penkios Billo Gateso rekomenduojamos knygos

Gyvenimas

Kas nutinka su poromis ilgalaikiuose santykiuose? 5 moksliniai faktai

Verslas

Palanga pradeda vasaros sezoną: svečiai akylai stebi patiekalų kainas

Vardai

Trakuose – Evelinos Sašenko vestuvės: „Prie šios bažnyčios įvyko pirmas mūsų pasimatymas“

Vardai

Panevėžyje ištekėjo pirmojo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė Vokietytė

Gyvenimas

„Dydis nesvarbu“ pataria: stilingas plius dydžio bikinis. Kaip išdrįsti jį apsivilkti?

Verslas

Robotikos ateitis: ar jau greit su robotais prasilenksime gatvėje?

Aktualu

Gaisras Vilniaus dangoraižyje galėjo baigtis tragedija kaip Londone: šiurpinantys sutapimai

Vardai

„Modus Dance“ su „X Faktoriaus“ nugalėtojų grupe „120“ triukšmingai uždarė šokių sezoną

Naujienos

Aktualu

Tragedija Eidintuose: Tauragės rajone vyras nušovė nekenčiamus kaimynus ir nusižudė pats

Sportas

Skaudžios traumos, „Liverpool“ vartininko kuriozai ir fantastiškasis G.Bale'as: „Real“ triumfavo Čempionų lygoje

Gyvenimas

Savo atradimais medikus šokiruojantis P.Claytonas: trys maistinės medžiagos gali mus išgelbėti nuo daugelio ligų ir senėjimo

Kultūra

Viena diena vienoje gatvėje: Kauno V.Putvinskio gatvė tapo traukos centru

Aktualu

D.Trumpo advokatas ir Rusijos oligarchas susitiko prieš pat prezidento inauguraciją: aptarinėjo Rusijos ir JAV santykius

Vardai

Šeštajame „Lietuvos balso“ sezone Džordaną Butkutę keičia Justinas Jarutis

Pasaulio savaitės įvykiai – įspūdingiausiuose kadruose (2018 gegužės 20 – 26 d.)

Sportas

Po triumfo Čempionų lygoje C.Ronaldo numetė sensacingą užuominą dėl savo ateities

„Atsarginiai“: į kampą įvaryti čempionai, Ch.Paulo netektis ir L.Jameso dominavimas geriausių lygos penketų istorijoje

Kultūra

G.Urbonas apie Lietuvos paviljoną Venecijos architektūros bienalėje: kad išliktume kaip rūšis, turime keisti mąstymo įpročius

Gazas

„Mercedes-Benz“ gerbėjų vasaros sezono atidaryme – beveik 150 ypatingų automobilių

Kultūra

Ką verta skaityti vasarą: penkios Billo Gateso rekomenduojamos knygos

Gyvenimas

Kas nutinka su poromis ilgalaikiuose santykiuose? 5 moksliniai faktai

Verslas

Palanga pradeda vasaros sezoną: svečiai akylai stebi patiekalų kainas

Vardai

Trakuose – Evelinos Sašenko vestuvės: „Prie šios bažnyčios įvyko pirmas mūsų pasimatymas“

Vardai

Panevėžyje ištekėjo pirmojo „X Faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė Vokietytė

Gyvenimas

„Dydis nesvarbu“ pataria: stilingas plius dydžio bikinis. Kaip išdrįsti jį apsivilkti?

Verslas

Robotikos ateitis: ar jau greit su robotais prasilenksime gatvėje?

Aktualu

Gaisras Vilniaus dangoraižyje galėjo baigtis tragedija kaip Londone: šiurpinantys sutapimai

Vardai

„Modus Dance“ su „X Faktoriaus“ nugalėtojų grupe „120“ triukšmingai uždarė šokių sezoną

Vardai

Žinau, ką renkuosi

Atnaujinkime namus

Video

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Remontas be nervų

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Naujas regėjimas

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką