Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 24d. 09:24

Žinomas „Marvel“ rašytojas spėja, kad naujuoju Erniu taps „Kingsman“ žvaigždė

Taronas Egertonas Kingsmanas
Organizatorių nuotr. / Taronas Egertonas Kingsmanas

Žinomas komiksų rašytojas Markas Millaras, ankščiau dirbęs „Marvel“ ir „DC“ studijose, spėja, kad aktorius Taronu Egertonu taps sekanti kino žvaigždė, kuri suvaidins Ernio, dar žinomą Logano vardu, personažą.

M.Millaras, kuris taip pat parašė „Ateini čia arba gausi į dūdą“ bei „Kingsman“ komiksus, sulaukė žinutės iš fano, kuris priminė rašytojui, kad pastarasis viename iš savo komiksų net du kartus teisingai atspėjo ateitį.

Atsakydamas gerbėjui, Markas Millaras paskelbė: „Visada atminkite, jos aš visad teisus. PS Taronas Egertonas bus sekantis Ernis.“

Australų aktorius Hughas Jackmanas dar 2017-aisiais metais pranešė, jog po 17 metų pagaliau užleis savo vietą Iksmenų pasaulyje, paskatindamas daugybę spekuliacijų apie tai, kas galėtų būti kita kino žvaigždė tapsianti Erniu.

Kalbant apie tikrus autoritetus superherojų žanre, nėra didesnių nei M. Millaras, kuris parašė komiksų seriją „The Ultimates“, kuri iš dalies įkvėpė „Marvel“ kino visatos originalų Keršytojų filmą, Fantastiškąjį ketvertą bei „Logano“ filmą.

Žinoma, Taronas Egertonas ir Markas Millaras yra ankščiau dirbę kartu, nes aktorius suvaidino Gario „Eggsy“ Unwino personažą filme „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ ir istorijos tęsinyje „Kingsman. Aukso ratas“, paremtuose pagal M.Millaro komiksus.

Gandai, jog T.Egertonas taps naujuoju Erniu, girdimi jau kurį laiką, kad net pats aktorius pradėjo į juos kreipti dėmesį, tačiau „Kingsman“ franšizės žvaigždė nėra tokia tikra.

Viename interviu Taronas Egertonas sakė: „Tai, manau, yra tik gandas. Kiek aš žinau, tai neturi pagrindo. Aš nežinau ar esu pakankamai „grizliškas“.“

„Aš turiu galvoje, jei „Marvel“ žmonės mano, kad esu, tuomet puiku, judam pirmyn. Bet manau, kad yra geresnių kandidatų. Bet tikrai norėčiau kaip nors būti susijęs su šiuo pasauliu.“ – kukliai atsakė T.Egertonas.

Jaunasis britų aktorius nepasirodys trečiajame „Kingsman“ franšizės filme orig. pavadinimu „The King's Man“. Artėjantis filmas, pasirodysiantis kinuose kitų metų vasario mėnesį, žiūrovus nukels į šnipinėjimo agentūros priešistorę ir atskleis jos kilmę.

Tačiau „Kingsman“ režisierius Matthew Vaughnas jau patvirtino ketvirtąjį franšizės filmą, kiek klaidinančiu pavadinimu „Kingsman 3“, kuris turėtų užbaigti filmų „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ ir „Kingsman. Aukso ratas“ trilogiją. Režisierius taip pat atskleidė, jog T.Egertonas grįš į šį filmą.

„Mes turime užbaigsi Gario ir Hario draugystę. Turime parodyti paskutinį jų santykių skyrių, kurį mes esame paruošę, tad tikiuosi, kad šiais metais arba kitų metų pradžioje pradėsime filmavimo darbus.“ – atskleidė režisierius M.Vaughnas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką