Dabar populiaru
Publikuota: 2016 birželio 2d. 09:21

Žiūrovai dramą „Aš prieš tave“ lygina su kino hitu tapusiais „Neliečiamaisiais“

Emilia Clarke ir Samas Claflinas filme „Aš prieš tave“
Kadras iš filmo / Emilia Clarke ir Samas Claflinas filme „Aš prieš tave“

Jau šį savaitgalį Lietuvoje pasirodys romantinė drama „Aš prieš tave“ („Me Before You“), pasakojanti apie merginą, randančią darbą pas neįgaliu tapusį ir gyvenimo džiaugsmą praradusį bankininką. Jųdviejų draugystė ne tik pakeičia jų gyvenimus, bet ir iki sielos gelmių sukrečia žiūrovus. Lygiai taip pat, kaip ir 2011 metais visą pasaulį sužavėjusi prancūzų juosta „Neliečiamieji“ („Intouchables“).

„Žiūrėdama sumontuotą filmo versiją apsipyliau ašaromis. Tai labai jautri tema, priverčianti prisiminti, kad gyvenimas trapus ir verta kasdien jį švęsti“, – sako pagrindinio vaidmens atlikėja Emilia Clarke, žiūrovams puikiai pažįstama iš serialo „Sostų karai“ („Game of Thrones“).

Tai, kad filmas perduoda ne tik panašią žinutę, bet ir priverčia pamilti gyvenimą iš naujo, pastebėjo ir kino kritikai. Jų įvertinimus lydėjo komplimentai: „po filmo tapau visai kitu žmogumi“, „tai – nemirštanti istorija apie gyvenimo grožį“, „nuostabi juosta, priverčianti nusišypsoti pro ašaras“ ir pan.

Daugelio gyvenimus pakeitęs filmas „Neliečiamieji“ buvo išrinktas geriausiu Europos filmu ir laimėjo daugybę kitų apdovanojimų. Tai – juosta apie draugystę, sujungiančią du visiškai skirtingus žmones, kurie sugeba vienas kitam parodyti du visiškai skirtingus pasaulius.

Kadras iš filmo/Samas Claflinas ir Emilia Clarke filme „Aš prieš tave“
Kadras iš filmo/Samas Claflinas ir Emilia Clarke filme „Aš prieš tave“

Romantinė drama „Aš prieš tave“ taip pat pasakoja iki širdies gelmių sukrečiančią Viljamo Treinoro istoriją. Galantiškas, energingas, sėkmingą bankininko karjerą pradėjęs ir gyvenimą pilnomis saujomis sėmęs jaunuolis patiria siaubingą įvykį: gatvėje Viljamą partrenkia motociklas.

Sužinojęs, kad niekada nebegalės valdyti savo kūno, vyras praranda bet kokį norą gyventi, apsišarvuoja cinizmu ir atstumia pačius artimiausius žmones. Tačiau vieną dieną Treinorų namų slenkstį peržengia iš pažiūros keistuolė Luiza Klark...

„The New York Times“ bestselerio ekranizacija „Aš prieš tave“ kinuose – jau nuo birželio 3 dienos. Čia galite pamatyti dramos anonsą:

VIDEO: AŠ PRIEŠ TAVE - kerinti pasaulyje pripažinto meilės romano ekranizacija kinuose nuo birželio 3 d.
Kadras iš filmo/Emilia Clarke filme „Aš prieš tave“
Kadras iš filmo/Emilia Clarke filme „Aš prieš tave“
Temos: 1 Emilia Clarke

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:11
01:50
09:16

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką