Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 11d. 12:00

Žvaigždžių tatuiruotės

Megan Fox
Scanpix nuotrauka / Megan Fox

Megan Fox (25) yra žinoma kaip didelė tatuiruočių gerbėja. Jos kūną puošia ne mažiau kaip 10 įvairių citatų. Pavyzdžiui, ant mentės Megan išsitatuiravo ištrauką iš V. Šekspyro tragedijos „Karalius Lyras“, o štai pilvuko apačioje, po kelnaitėmis, ji „paslėpė“ savo sutuoktinio Austino Greeno vardą ir pavardę. Ši gražuolė – ne vienintelė garsenybė, savo kūną puošianti piešiniais.

Mellanie Griffith (54)

Kas galėtų paneigti, kad tatuiruotė, skirta vyrui Antonio Banderas, įrodo meilę, atsidavimą, prieraišumą ir ištikimybę iki grabo lentos?

Tila Tequila (29)

Realybės šou išgarsėjusi mergina žavisi tatuiruotėmis, todėl ant Tilos kūno jų kasmet daugėja. Didžiausios tatuiruotės puošia Tilos rankas: viena širdis pavaizduota su sparnais ir dviem sukryžiuotais ginklais, o kita simbolizuoja merginos polėkį, mat ant jos užrašyta sparnuota frazė „C’est la Vie!“ (liet. „Toks gyvenimas!“).

Scanpix nuotrauka/Pamela Anderson
Scanpix nuotr./Pamela Anderson

Pamela Anderson (44)

Šiuo metu erotikos deivės kūną puošia dvi tatuiruotės – viena ant nugaros, kita ant rankos. Būtent pastaroji Pamelai padarė nepataisomą žalą, mat ji išsiaiškino, kad dėl nenuplautos adatos, kuri buvo naudojama tatuiruotei daryti, užsikrėtė nepagydoma liga – hepatitu C.

Drew Barrymore (36)

Daugelį tatuiruočių aktorė pasidarė sulaukusi vos keturiolikos. Tuomet ji maištavo prieš visą pasaulį – minėto amžiaus Drew buvo išsiųsta į reabilitacijos kliniką gydytis priklausomybę nuo narkotikų ir alkoholio.

Drew kūną puošia septynios tatuiruotės: ant dešiniosios kulkšnies ištatuiruotas kryžius, ant dešinės kojos nykščio – mėlynas mėnulis, ant kairiosios šlaunies – saulutė, netoli jos – drugelis. Ant aktorės nugaros ištatuiruotas angeliukas, laikantis kryžių su užrašu „Jaimie“ – tai pirmojo vyro vardas, dar žemiau – kitas angeliukas su užrašu „Jaid“ ant kryžiaus. Tai aktorės motinos vardas. Naujausia tatuiruotė – mažas dailus paukštelis ant vidinės dešinės rankos pusės.

Angelina Jolie (36)

Aktorės kūną puošia mąstytojų humanistų citatos, azijietiškų maldų tekstai bei simboliai, reiškiantys laisvę ir teisių lygybę. Jos pilvo apačioje – kryžius bei lotyniškas užrašas „Kas mane maitina, tas mane žudo“, o nugarą puošia pamokslas „Žinok savo teises“.

Scanpix nuotrauka/Angelina Jolie
Scanpix nuotr./Angelina Jolie

Ant kairiosios rankos Angelina išsitatuiravo savo vaikų gimimo vietų koordinates. Gerai įsižiūrėjus galima toje pačioje vietoje pamatyti senos tatuiruotės pėdsakus – kadaise savo meilę buvusiam vyrui aktoriui Billy Bobui Thorntonui A. Jolie išreiškė išsitatuiruodama jo vardą.

Mike’as Tysonas (45)

Nors sunku patikėti, ši legendinio sportininko tatuiruotė šiuo metu yra pati geidžiamiausia Niujorke. Ir ne tik tarp vyrų – moterys, ypač vienišės, taip pat noriai puošiasi panašia tatuiruote tikėdamos, kad tai joms padės greičiau susirasti antrąją pusę.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką