Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Luminor“ teiks paskolas žemės ūkiui su valstybės garantija

Bankas „Luminor“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su nacionaline plėtros įstaiga Žemės ūkio paskolų garantijų fondas, ir pradeda teikti paskolas nuo COVID-19 pandemijos nukentėjusiam žemės ūkiui ir žuvininkystės verslui. Iš viso šiai finansinei priemonei įgyvendinti valstybė skyrė 40 mln. eurų, skelbiama išplatintame pranešime.
Luminor
Luminor / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Bankas prisidės įgyvendinant priemonę „Paskolos ūkio subjektų, veikiančių žemės ūkio ir žuvininkystės produktų gamybos, perdirbimo ir prekybos srityse, likvidumui užtikrinti COVID-19 ligos protrūkio laikotarpiu“. Ši finansinė priemonė taikoma smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams bei didelėms įmonėms, kurios pernai sėkmingai vykdė savo veiklą, tačiau turi sunkumų dėl COVID-19 protrūkio. Lengvatinės paskolos yra suteikiamos apyvartiniam kapitalui finansuoti.

„Žemės ūkio sektorius yra viena iš „Luminor“ banko svarbių finansavimo krypčių, mes jau daugelį metų intensyviai kredituojame šį sektorių ir turime daug ilgalaikių sėkmingų partnerysčių. Koronaviruso pandemija taip pat parodė, kad žemės ūkis yra gyvybiškai svarbus, todėl esame įsipareigoję padėti nuo COVID-19 nukentėjusiems ūkininkams ir bendrovėms bei sustiprinti jų atsparumą, kad besitęsiant pandemijai paveikti subjektai atsilaikytų. Puikiai suprantame, su kokiais sunkumais šiandien susiduria tiek visuomenė, tiek verslas, todėl esame visiškai pasirengę prisidėti prie sėkmingo iššūkių įveikimo“, – sako Vytis Žegužauskas, „Luminor“ Verslo klientų skyriaus vadovas.

Pagal sutartį su Žemės ūkio paskolų garantijų fondu, garantuotos paskolos gali būti teikiamos ne ilgesniam kaip 3 metų laikotarpiui. Paskolos suma yra iki 1 mln. eurų, šioms paskoloms taikomos ypatingai mažos palūkanos nuo 0,1 proc. iki 0,69 proc., priklausomai nuo ūkio ar bendrovės dydžio ir paskolos termino.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais