15min be reklamos
03 21

Kaip automobilių perpardavinėtojai užmaskuoja supuvusius slenksčius?

Supuvę naudoto automobilio slenksčiai – blogas ženklas. Tai reiškia, kad automobilio kėbulas jau rimtai serga, dažų ir grunto sluoksnis pažeistas. Tokiu atveju naudoto automobilio pirkėjas klausia: kiek nuleisi?
Rūdys ant automobilio kėbulo
Rūdys ant automobilio kėbulo / 123rf.com nuotr.

Numušti kainą jis turi teisę. Turi teisę prašyti labai solidžios nuolaidos, nes reikės investuoti į kėbulo konstrukcijų atstatymą. Greičiausiai – išpjaunant surūdijusią dalį ir įvirinant sveiką metalo gabalą. Po to, žinoma, laukia, dažymas ir kiti kosmetiniai darbai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip automobilių perpardavinėtojai apeina SDK ir kodėl neišnyko „kauferiai“?

Tačiau perpardavinėtojai juk remontuoja automobilį „ne sau“, o greitam pardavimui. Todėl tikslas labai aiškus: investuoti kuo mažiau, o naudos gauti kuo daugiau. O jeigu automobilį parduoda su „kauferiu“, o ne savo pavarde (šis metodas vis dar gajus), tai jam tikrai neskaudės galvos, jei po kelių mėnesių automobilio kėbulo žaizdos atsivers iš naujo.

Taigi perpardavinėtojai paskubomis užlopo skyles ir tai užmaskuoja. Naudojasi naivaus pirkėjo logika, kad „geras automobilis“ – tas, kuris gražiai blizga ir skaniai kvepia. Ar tikrai?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką