Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 11 23, 20:23

„Renault Trucks“ atskleidė, kaip atrodys elektriniai sunkvežimiai T ir C

„Renault Trucks“ pristatė elektra varomų sunkiasvorių sunkvežimių gamą. Pirmieji naujuoju gamintojo logotipu paženklinti elektriniai „Renault Trucks E-Tech T“ ir C modeliai nuo kitų metų serijiniu būdu bus surenkami bendrovės gamykloje Bourg-en-Bresse mieste, praneša gamintojas.
„Renault Trucks E-Tech T“ ir C modeliai
„Renault Trucks E-Tech T“ ir C modeliai / Gamintojo nuotr.

„Renault Trucks“ siūlo itin platų elektrinį mobilumą: nuo 650 kg galinčio pervežti krovininio dviračio (Prancūzijos rinka) iki 44 tonų bendrosios sąstato masės elektrinio vilkiko ar statyboms skirto sunkvežimio, kurių dizainas dabar ir atskleidžiamas.

Subalansuota dizaino raida

Regioniniams prekių pervežimams ir statybų darbams skirti naujieji sunkvežimiai išsiskiria elektrifikuotai pavarai būdingu dizainu. „Renault Trucks“ kūrybos komanda pristatė priekinės sunkvežimio dalies pakeitimus ir tuo pačiu išsaugojo bendrą sunkvežimių išvaizdos harmoniją.

Ant abiejų modelių galima išvysti prekių ženklo elektra varomiems sunkvežimiams būdingas grafines detales: mėlynus ratų stebulės dangtelius, informacinę mėlyno organinio stiklo plokštę ir vertikalias juostas kėbulo šonuose bei „Renault Trucks E-Tech“ ženklelį priekyje.

Siekiant padidinti saugumą, transporto priemonių priekinė dalis paslinkta 115 mm į priekį, o šonuose sumontuoti jutikliai. Važiuoklėje taip pat sumontuota ištraukiama palypėjimo pakopa, kad erdvė baterijoms būtų padidinta maksimaliai.

Kalbant apie visiškai atnaujintą priekinę kėbulo dalį, „Renault Trucks“ dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš elektroninės muzikos pasaulio, sukurdami ekvalaizerį primenantį raštą. „Renault Trucks E-Tech T“ ir C modeliai taip pat padabinti naujuoju, pakitusios išvaizdos prekių ženklo logotipu – ant priekinės kėbulo dalies montuojamas šlifuoto aliuminio deimantas blizgančiame juodame fone suteikia transporto priemonei šiuolaikišką ir rafinuotą išvaizdą.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką