Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Tarp 900 dalyvių šimtmečio ralyje – Vidaus reikalų ministerijos atstovai

Devyniems šimtams, o gal net ir daugiau, „Ryterna Modul Mototourism Rally“ dalyvių šis šeštadienis – išskirtinis. Į šimtmečio ralį išsiruošusių motociklininkų iš viso pasaulio laukia nuotykių ir įdomių vietovių kupina diena. O šiame renginyje savo jėgas nusprendė išbandyti ir Vidaus reikalų ministerijos (VRM) atstovai.
Mototurizmo raliui pasiruošę pareigūnai
Mototurizmo raliui pasiruošę pareigūnai / Dovilės Sabaliauskienės nuotr.

Prieš kelionę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus ir Ignalinos rinktinės atstovus sveikino Policijos kunigas kapelionas Algirdas Toliatas. O jau 8 val. ryte komanda gavo visų 40 objektų sąrašą, kuriuo remiantis, atsižvelgdami į skiriamų taškų skaičių, sudėliojo asmeninį komandos mototurizmo ralio maršrutą.

Policijos pareigūnai taip pat iš dalies prisijungė prie iniciatyvos – užtikrino, kad dalyviai galėtų saugiai išvažiuoti iš Vilniaus miesto.

VRM VSAT komandą sudaro 15 žmonių, kurie po visą Lietuvą keliaus su 11 skirtingų motociklų ir motorolerių. Dienos pabaigoje – 17 val., šie ir dar apie 900 „Ryterna Modul Mototourism Rally“ dalyvių susitiks Birštone, kur bus paskelbti ralio laimėtojai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką