Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 14d. 23:30

Panevėžyje parduodamas striptizo klubo verslas: už jį norima gauti 15 tūkst. eurų

„Secrets“ striptizo klubas Panevėžyje
Rimvydo Ančerevičiaus/„Jūsų Panevėžys“ nuotr. / „Secrets“ striptizo klubas Panevėžyje
Panevėžyje vienintelis striptizo klubas „Secrets“ veiklą pradėjo dar praėjusiais metais. Žinoma, per šį laikotarpį iššūkių būta, tačiau, pasak savininkų, jie viską išgyveno neblogai. Vis dėlto, prieš kelias dienas viename iš skelbimų portalų pasirodė įrašas apie parduodamas striptizo klubo verslo akcijas. Toks verslas – vienintelis Aukštaitijoje ir jį siūloma įsigyti už 15 tūkst. eurų.

Prabangus verslas

Tiesa, įsigiję akcijas galėsite nuomotis ir klubo patalpas, kurių kaina – 800 eurų mėnesiui. Bendras jų plotas – 101 m² bei 30 m² lauko terasa. Skelbime rašoma, kad klubas įrengtas prabangiai: turi galingą audio sistemą, ypatingas kameras, signalizaciją, aukštas lubas, jacuzzi kambarius, didelius barus, persirengimo kambarį, klientų zoną.

Norintys įsigyti šį verslą taip pat gaus sutartis su didžiausiais gėrimų tiekėjais, kolektyvą (šokėjas ir administratorę), leidimą prekiauti alkoholiu, profesionaliai sukurtą svetainę ir „Facebook“ paskyrą.

Beje, pridedama, jog verslas įtrauktas į nuo COVID-19 nukentėjusiųjų sąrašą.

Ieškomas naujas akcininkas

Striptizo klubo akcijos padalintos į dvi dalis. Viena dalis priklauso panevėžiečiui Modestui, kita – klaipėdiečiui Mantui. Būtent pastarasis ir parduoda savo akcijų dalį. Pasiteiravus, kodėl, tikino, jog tapo per sunku ir nuostolinga nuolat važinėti iš Klaipėdos į Panevėžį.

„Tiesiog per dideli kaštai nuolat važinėti, nakvoti viešbučiuose, valgyti kavinėse“, – naujienų portalui JP teigė akcijas parduodantis Mantas.

Na, o paklausus, kokią akcijų dalį parduoda, verslininkas tvirtino, kad tai – komercinė paslaptis, todėl tikslių skaičių neatskleidė.

Pateiktas pasiūlymas

Tuo tarpu kitas striptizo klubo akcininkas panevėžietis Modestas patvirtino, kad kolega tiesiog nebespėja dirbti šiame klube ir kituose savo versluose, kurių turi net kelis.

„Iš pradžių man pasiūlė įsigyti akcijas. Bet kaina buvo gana didelė. Jam pateikiau kitą siūlymą proto ribose. Kaip žinia, norint parduoti akcijas, pirmiausia reikia jas siūlyti kitiems akcininkams, o tik tuomet skelbti viešai. Jis padarė priešingai. Matyt, norėjo pažiūrėti, koks bus susidomėjimas. Šiuo metu laukiu jo sprendimo dėl mano pasiūlymo“, – atskleidė Modestas.

Verslininkas pabrėžė, kad klubas ir toliau sėkmingai gyvuos. „Neketiname bankrutuoti. Dar yra daug planų ateityje, kurie tikrai sudomins Aukštaitijos gyventojus. Šis verslas – nėra lengvas, tačiau tikrai įdomus. Žinoma, karantinas kiša koją, bet viskas įveikiama“, – pozityvumu dalinosi vyras.

Akcijų pirkimas – rimtas darbas

Susipažinus su verslininkų situacija, buvo įdomu sužinoti ir profesionalo nuomonę apie parduodamas akcijas.

Štai advokatų kontoros „JurisConsultus“ asocijuotoji partnerė ir teisininkė Kristina Vezbergaitė pasakojo, kad akcijos būna dviejų rūšių: viešosios, kurios parduodamos akcijų biržoje ir neviešosios, kurias, pirmiausiai, teisę įsigyti turi kiti įmonės akcininkai. Būtent pastarosios ir yra „Secrets“ klubo situacijoje.

„Prieš perkant akcijas visuomet svarbu gerai susipažinti su įmone: ar ji neturi skolų, kas yra kiti akcininkai, kokia įmonės valdžia, ar į akcijas įeina turtas, kokia apskritai verslo situacija ir t. t. Būtina išsami analizė“, – apie akcijų pirkimą mokė teisininkė.

„Kalbant apie striptizo klubą, turiu pabrėžti, kad skelbimas – nieko konkretaus nepasako, todėl ir įvertinti sunku. Nėra aprašymo: koks turtas, ar yra ilgalaikių sutarčių, ar įmonė turi intelektinės nuosavybės ir t. t. Tokia kaina, taip pat nieko nepasako. Skelbimas labai neinformatyvus, atrodo, lyg norėta paerzinti rinką. O, žinant situaciją, matyt, taip ir buvo, nes norėta patikrinti, ar būtų susidomėjimas iš pašalinių. Skelbime net nepažymėta, kokią akcijų dalį akcininkas parduoda“, – naujienų portalui JP kalbėjo K.Vezbergaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:01
06:32
11:02

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką