Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 13d. 14:56

Pirmieji nesusipratimai: Vilniaus „Outlet Park“ vieną iš įėjimų paliko be patikros – kodėl?

„Outlet park“ prekybos centras Vilniuje
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / „Outlet park“ prekybos centras Vilniuje
Išaušus dienai, kai visos didesnės prekybos ir pramogų vietos turi tikrinti pirkėjų galimybių pasus, jau pasitaikė pirmųjų nesusipratimų. Vilniuje įsikūrusio išparduotuvių centro „Outlet Park“ pirkėjai pirmadienį per vieną įėjimą galėjo įžengti nepateikę jokio dokumento, nes patikra nebuvo vykdoma. „Ogmios“ rinkodaros vadovas Edgaras Valickas sakė, kad tokia situacija susidarė, kai vienas iš apsaugos darbuotojų neįspėjęs paliko darbo vietą.

Apie šią situaciją 15min pranešė skaitytojas.

15min fotografo užfiksuotose nuotraukose matyti, kad prie vieno įėjimo į prekybos centrą galima patekti laisvai, nors ir kabo įspėjimai, kad šiame prekybos centre aptarnaujami tik pirkėjai su galimybių pasu.

„Ogmios miesto“ rinkodaros vadovas Edgaras Valickas 15min komentavo, kad apsaugos darbuotojas buvo palikęs darbo vietą, tad vienas įėjimas kurį laiką buvo netikrinamas.

Paklaustas, kiek laiko įėjimas buvo atviras, E.Valickas negalėjo atsakyti.

„Negaliu pasakyti, kiek, bet kažkuriam laikui buvo palikęs darbo vietą", – komentavo E.Valickas.

Anot jo, pirkėjai gali įeiti pro du įėjimus ir prie abiejų šiuo metu vykdoma patikra.

Nuotraukose matyti, kad prie kito įėjimo stovi apsaugos darbuotojas, kuris tikrina lankytojų dokumentus, tačiau be skenerio, o tik vizualiai. E.Valickas komentavo, kad po pokalbio su apsaugos darbuotojais paaiškinta, kad galimybių pasas turi būti patikrinamas nuodugniai.

„Esame užsakę specialią įrangą, kuri skenuos greičiau galimybių pasus, o dabar skenuoja per gpasas.lt su telefonu. Turėjome susitikimą su apsauga, paaiškinome, kaip turi būti, kad negali būti pro pirštus žiūrima, turi būti patikrinama. Negaliu atsakyti, kaip buvo. Kai ryte žiūrėjome, skenavo, o dabar lygiai taip pat turi būti”, – aiškino E.Valickas.

Vieni pirkėjai sprendimą sveikina, kiti nesupranta

Prie prekybos centro 15min kalbinti pirkėjai iš esmės į galimybių pasą sakė žiūrintys pozityviai, nors dalis ir abejojo sprendimo reikalingumu.

Viena kalbinta pirkėja sakė mananti, jog tai nėra reikalingas sprendimas, nes jau yra veikiantis Europos Sąjungos skaitmeninis sertifikatas.

„Jis galioja, bet jis ne visur yra taikomas. Kai kurios parduotuvės prašo būtent galimybių paso, tai kokia buvo mintis turėti dar ir galimybių pasą, kuris galioja savaitę po paskutinio skiepo, kai aš gaunu Europos Sąjungos sertifikatą faktiškai po skiepo? Kokia to mintis, aš neįsivaizduoju“, – stebėjosi Giedrė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Galimybių pasas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Galimybių pasas

Kita pirkėja tikino palaikanti sprendimą ir sakė, kad nuo šiol apsipirkinėdama jausis saugiau.

„Tie, kas yra nesiskiepiję, kelia grėsmę pasiskiepijusiems, ir ta liga plinta. Aš už tai, kad tai galimybių pasas yra gerai, kad reikia skiepytis ir kad tie, kurie pasiskiepiję, gali naudotis visomis galimybėmis, apsipirkinėti, o tie, kurie yra nesiskiepiję, tegul sėdi namie“, – 15min dėstė Martyna.

Kitas kalbintas pirkėjas taip pat sprendimą vertino pozityviai.

„Manau, kad tai reikalinga. Aišku, ne visi žmonės patenkinti, bet aš kažko prieš neturiu“, – sakė Osvaldas.

Apsipirkti atėjęs Adomas tikino, kad su šiuo sprendimu saugiau jausis, nes žinos, kad yra tarp žmonių, kurie apie skiepus galvoja taip pat.

„Ir prieš tai man patiko, kai renginių vietos ir kitos laisvalaikio bei pramogų vietos reikalavo galimybių paso“, – teigė Adomas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

32:09

Video

01:03
17:13
00:43

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką