Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 26d. 15:11

Už pinigų plovimo prevencijos pažeidimus „Orion securities“ skirtas įspėjimas ir piniginė bauda

Pinigai
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Pinigai

Lietuvos banko Finansų rinkos priežiūros tarnyba už Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo pažeidimus finansų maklerio įmonei UAB „Orion securities“ skyrė įspėjimą ir piniginę baudą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Finansų rinkos priežiūros tarnyba nustatė, kad finansų maklerio įmonėje įdiegtos kliento pažinimo procedūros, susijusios su politiškai pažeidžiamų (paveikiamų) asmenų (angl. Politically Exposed Person, PEP) nustatymu, turėjo trūkumų. Už šį pažeidimą įmonei skirtas įspėjimas.

Inspektavimo metu taip pat buvo konstatuoti pažeidimai, susiję su tarptautinių finansinių sankcijų stebėsenos reikalavimų vykdymu bei nuolatine kliento dalykinių santykių ir sandorių stebėsena inspektavimo laikotarpiu. Įvertinęs pažeidimų pobūdį ir atsižvelgęs į atsakomybę lengvinančias aplinkybes, Lietuvos bankas skyrė bendrovei 40 tūkst. Eur baudą ir įpareigojo iki 2021 m. balandžio 30 d. pašalinti nustatytus klientų dalykinių santykių ir sandorių stebėsenos pažeidimus.

UAB „Orion securities“ informavo Finansų rinkos priežiūros tarnybą, kad ėmėsi veiksmų šalinti inspektavimo metu nustatytus pažeidimus ir dalį pažeidimų jau pašalino.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

02:50
14:56
00:53

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką