Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kai kurios paslaugos po euro įvedimo pigs dešimtis kartų

Neretai Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai kalami prie kryžiaus dėl per didelių tarifų už teikiamas paslaugas. Ypač nepatenkinti tie, kurių artimieji išvykę į Jungtinę Karalystę, Airiją ar Norvegiją. Už lėšų pervedimą į šias šalis iki šiol bankai imdavo 40 litų siekiantį mokestį. Nuo Naujųjų metų įsivedus eurą situacija keisis iš esmės.
Kodėl tuštėja piniginė?
Kodėl tuštėja piniginė? / Fotolia nuotr.

Kaip 15min.lt teigė SEB banko prezidento pavaduotojas ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Virginijus Doveika, nuo 2015 m. sausio 1 d. lėšų pervedimas eurais į Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalis interneto banke kainuos  0,41 Eur (1,42 Lt), o banko skyriuje – 2,03 Eur (7,01 Lt). Tai yra tiek pat, kaip paprastas vietinis pinigų pervedimas. Iki šiol tokie pervedimai internetu kainavo 40 litų, o banko skyriuose 50 litų.

BFL nuotr./Virginijus Doveika
BFL nuotr./Virginijus Doveika

Analogiška situacija ir banke „Swedbank“. Jo atstovas Saulius Abraškevičius 15min.lt teigė, kad pervedimų eurais įkainiai į ES ir EEE šalis pigs iki 0,41 euro (1,4 lito).

Pigs ir daugelis kitų bankų paslaugų. Štai labai skubus pinigų pervedimas eurais į ES ir EEE šalis SEB banke pinga nuo 55,03 eurų (190 litų) iki 40 eurų (138,11 litų),  o eurų pervestų į kliento sąskaitą iš ES ir EEE šalių administravimas pigs nuo 2,32 eurų (8 litų) iki 0,41 euro (1,42 lito).

Eurą pasitinkant
Eurą pasitinkant

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius