Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 26d. 12:39 , Atnaujinta: 2017 spalio 26d. 14:16

Nutilo internetinės prekybos milžinė

„Neriba.lt“
neriba.lt nuotr. / „Neriba.lt“

Elektronine ir buitine technika prekiaujanti internetinė parduotuvė „Neriba.lt“ pastaruoju metu nebeatsako į klientų skundus – nekelia telefono ragelio, neatsako į elektronines užklausas. Per mėnesį darbuotojų skaičius sumažėjo daugiau nei perpus, ir tai tarp klientų sukėlė sąmyšį ir klausimą, ar bendrovė apskritai dar gyvuoja. Beje, įmonei vadovauja 2009 metais bankrutavusios elektroninės parduotuvės „Fortakas“ direktorius Darius Partauskas.

Pastaruoju metu internete pasipylė skundai dėl „Neriba.lt“ veiklos. Šį įmonė valdo daug įvairių internetinių portalų, pavyzdžiui, ishop.lt, asusshop.lt, dellshop.lt, lenovo24.lt, samsung24.lt ir t.t.

„Užsisakius prekę neriba.lt, ji nebuvo pristatyta. Nebuvo keliamas ragelis, ignoruojami laiškai. Prisiskambinus CEO Dariui Partauskui, tarp eilučių buvo pasakyta, jog veikla stabdoma“, – rašoma vienoje feisbuko grupėje.

Pati bendrovė niekur nepraneša apie veiklos stabdymą ir jos valdomose internetinėse parduotuvėse iki šiol galima įsigyti elektroninės arba buitinės technikos. Tiesa, susisiekti su įmonės konsultantais jau nebeįmanoma nė vienu nurodytu telefonu. Balsas kitame ragelio gale praneša, kad visi „ekspertai“ yra užimti, jie išsisaugojo mano numerį ir, esant galimybei, man perskambins. Niekas neperskambina. Į užklausas neatsako ir internetu, nereaguoja į elektroninius laiškus.

Su įmonės direktoriumi ir pagrindiniu akcininku Dariumi Partausku 15min susisiekti kol kas nepavyko. Jis, beje, anksčiau vadovavo 1999 metais įkurtai elektroninės prekybos milžinei – bendrovei „Fortakas“. Jai bankroto byla buvo iškelta dar 2009 metų sausį, ir tų pačių metų birželį įmonė buvo likviduota. Vž.lt rašo, kad įmonei pritrūko apyvartinių lėšų.

Bendrovę „Neriba.lt“ teismui skundė „Samsung Electronics Baltics“. Pastaroji kaltino D.Partausko įmonę pažeidus išimtines teises į prekės ženklus, nesąžininga konkurencija ir prašė atlyginti žalą. Teismas pripažino, kad „Neriba.lt“, valdanti samsung24.lt, pažeidė ieškovo teises, nesąžiningai konkuravo. Teismas taip pat įpareigojo atlyginti žalą. Įmonės sudarė taikos sutartį, ir jos turinys viešai nėra skelbiamas.

Beje, nuo rugpjūčio smarkiai sumažėjo „Neriba.lt“ darbuotojų skaičius. Vasaros pabaigoje, „Sodros“ duomenimis, įmonėje dirbo 23 žmonės, dabar dirba 9.

Temos: 1 Bankrotas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:19
00:31
01:03

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką