Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 balandžio 15d. 18:38

„Investors' Forum“ sprendimas: 2015 metų investuotoju išrinktas „Danske Bank“

Gintautas Galvanauskas, „Danske“ banko generalinis direktorius.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gintautas Galvanauskas, „Danske“ banko generalinis direktorius.
Penktadienio vakarą koncertų salėje „Compensa“ įvyko penktus metus iš eilės vykę verslo asociacijos „Investors' Forum“ apdovanojimai, kuriais pagerbtos investicinę aplinką šalyje gerinusios įmonės ir verslininkai šešiose kategorijose.

„Metų investuotojo 2015“ titulas atiteko bankui „Danske“ už investicijas į „Danske“ IT paslaugų centro kūrimą.

„Šaunu, kad tokie centrai kaip „Danske IT“ kasmet Lietuvai atneša apie trisdešimt mln. eurų tiesioginių pajamų. Šis verslas fantastinis mūsų šaliai. Jeigu eksportuojame savo žinias, mes išlaikome jaunimą savo šalyje ir kasmet turime vis daugiau žinių“, – dėkodamas už apdovanojimą sakė „Danske“ IT paslaugų centro direktorius Giedrius Dzekunskas.

Šioje kategorijoje buvo nominuotas ir garsus startuolis „Vinted“ bei įmonė „Lindorff business services“.

„Atsakinga įmonė 2015“ tapo „Rimi Lietuva“. Ji apdovanota už nuoseklų tvarumo standartų diegimą įmonės veikloje.

„Atsakinga įmonė 2015“ tapo „Rimi Lietuva“.

Dėl šio titulo kovojo ir „Intermedix Lietuva“, bandanti įtvirtinti Lietuvą kaip medicinos mokslų centrą bei UAB „Orion Global Pet“ už kryptingas investicijas bei aplinkos tausojimą.

Apdovanojimas „Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti“ atiteko profesoriui mokslų daktarui Tomui Davuliui su komanda, kurie prisidėjo prie naujo darbo kodekso kūrimo.

„Neaišku, ar šis modelis iš viso bus priimtas, bet manau, kad jis pavykęs vien dėl to, kad mes apie jį kalbame ir jis padės pasiekti, kad Lietuva būtų klestinti valstybė su daug darbo vietų“, – atsiimdamas apdovanojimą kalbėjo T.Davulis.

„Manau, kad klestinčios valstybės tos, kurios matydamos pokyčius sugeba keistis ir tampa stipresnės“, – sakė mokslininkas.

„Metų sprendimu verslo aplinkai gerinti“ taip pat galėjo tapti bei „Litgrid“ už Lietuvos energetikos sistemos integraciją į žemyninės Europos tinklus bei VMI už kryptingą veiklą mažinant administracinę naštą įmonėms bei supaprastinant mokesčių mokėjimo sistemą.

Už profesionalų požiūrį į Lietuvos ekonomikos iššūkius, objektyvų ir informatyvų šalies verslo aplinkos pristatymą 2015-aisiais „Metų verslo žurnalistu“ tapo Edmundas Jakilaitis.

Apdovanojimas „Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti“ atiteko profesoriui mokslų daktarui Tomui Davuliui su komanda, kurie prisidėjo prie naujo darbo kodekso kūrimo.

Apdovanojimas „Metų valstybės tarnautojas 2015“ , skiriamas už asmeninę iniciatyvą ir kryptingas pastangas priimant investicinės aplinkos gerinimui būtinus sprendimus atiteko Viešųjų pirkimų tarnybos direktorei Dianai Vilytei.

Atsiimdama apdovanojimą valstybės tarnautoja sakė, kad tokie apdovanojimai kaip šis, ją įpareigoja dirbti dar geriau.

Už indelį ruošiant iniciatyvią, verslią, kūrybišką, kritinį ir ekonominį mąstymą turinčią jaunąją kartą praėjusiais metais buvo įvertinta ir ekonomikos mokytojas iš Alytaus Donatas Vasiliauskas.

„Švietimas – kiekvienas visuomenės pagrindas“, – „Metų ekonomikos mokytojo apdovanojimu“ džiaugėsi D.Vasiliauskas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Danske bankas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką