Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos paviljoną „Expo“ parodoje jau aplankė 2 mln. lankytojų

Du milijoninė Lietuvos paviljono parodoje „Expo 2010“ lankytoja su sūnumi
Organizatorių nuotr. / Dumilijonoji Lietuvos paviljono parodoje „Expo 2010“ lankytoja su sūnumi
Šaltinis: 15min
0
A A

Šanchajuje, kur vyksta pasaulio paroda „Expo 2010“, Lietuvos paviljoną aplankė jau 2 mln. lankytojų. Du mėnesius vykstančioje parodoje mūsų šalies paviljonas patenka tarp lankomiausių ir lenkia net tokių valstybių kaip Didžioji Britanija bei Turkija paviljonus.

Dumilijonąja Lietuvos paviljono lankytoja tapo 40 m. kinė Wang Qi. Specialiai į „Expo“ parodą kartu su 11 m. sūnumi ji atvyko iš už daugiau nei 900 km esančios Hubei provincijos.

Organizatorių nuotr./Du milijoninė Lietuvos paviljono parodoje „Expo 2010“ lankytoja su sūnumi
Lietuvos paviljono parodoje „Expo 2010“ lankytoja su sūnumi

Ekonomiste dirbanti moteris, prieš užsukdama į Lietuvos paviljoną, tebuvo spėjusi apsilankyti vos keturių kitų šalių paviljonuose. Užsukti į mūsų šalies paviljoną ją paskatino iš krepšinio kamuolių padaryti didžiuliai žmogeliukai, puošiantys Lietuvos paviljono išorę. Ji teigė iškart prisiminusi, kad Lietuva yra krepšinio šalis, turinti visoje Kinijoje žinomą trenerį Joną Kazlauską.

Ypatingajai Lietuvos paviljono viešniai surengta speciali ekskursija po mūsų šalies paviljoną, įteiktas gintarinių karolių vėrinys, kuriais prekiaujama Lietuvos paviljone, kitos simbolinės atsiminimo dovanėlės. Moteriai taip pat suteikta galimybė apsilankyti pasaulinėje „Expo“ parodoje spalio 25 d. – per Lietuvos nacionalinę dieną, kai parodą planuoja aplankyti ir mūsų šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šią savaitę dviejų milijonų lankytojų parodoje „Expo 2010“ taip pat sulaukė Rusijos ir Lenkijos paviljonai. Kita Lietuvos kaimynė Latvija, kuri paviljoną atidarė vos prieš mėnesį, skelbia kol kas sulaukusi 330 tūkst. lankytojų.

Kasdien Lietuvos paviljone apsilanko apie 37 tūkst. lankytojų. Daugiausia iki šiol mūsų šalies paviljone per vieną dieną yra apsilankę 55 tūkst. žmonių. Prognozuojama, kad per pusmetį Lietuvos paviljone iš viso apsilankys 5–6 mln. lankytojų.

Daugiau informacijos apie Lietuvos dalyvavimą „Expo“ parodoje galite sužinoti adresu www.expo2010.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką