Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 27d. 08:45

„Narbutą ir Ko“ gelbsti žvejybos reikmenų įmonė

 Pinigai
„15min“ nuotr. / Bankrotas

Garsią bendrovę nusprendė išgelbėti nedidelė įmonė – bankrutuojančiai „Narbutas ir Ko“ išbristi bando padėti žvejybos reikmenimis prekiavusi bendrovė.

Kaip rašo dienraštis „Vilniaus diena“, vienai didžiausių baldų gamintojų gegužės 8 dieną Vilniaus apygardos teismas iškėlė bankroto bylą. Pirmasis kreditorių sąraše atsidūrė Ūkio bankas, paskolinęs įmonei 70 mln. litų.

Tačiau bankroto byla „Narbuto ir Ko“ veiklos nenutraukė – įmonė toliau dirba. Paaiškėjo, kad prieš pat paskelbiant bankrotą baldų gamintoja susirado partnerį – įmonę, pavadintą „Abu partneriai“. Jiems „Narbutas ir Ko“ suteikė išskirtinę teisę prekiauti savo produkcija bei vykdyti užsakymus.

Bankroto administratorius kol kas nedrįso sakyti, ar šis susitarimas naudingas „Narbutui ir Ko“, o galbūt tėra puiki galimybė toliau veikti vienai bendrovei, nuostolius paliekant bankrutuojančiai baldų gamybos įmonei.

Tiesa, bendrovė „Abu partneriai“ yra gana mįslinga. Ji užsiima turizmo ir žvejybos reikmenų prekyba, tačiau dienraščio „Vilniaus diena“ žurnalistams paskambinus jų telefonu, buvo paaiškinta, kad šią veiklą jau vykdo kita bendrovė, o „Abiejų partnerių“ reikia ieškoti įmonėje „Narbutas ir Ko“.

Dienraščiui pavyko išsiaiškinti, kad įmonei „Abu partneriai“ vadovauja Simonas Šileikis, buvęs statybų bendrovės „Ranga IV“ generalinis direktorius.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką