Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 30d. 09:04

Panevėžyje – lengvata COVID-19 pandemijos paveiktam verslui

Panevėžio miesto savivaldybė
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Panevėžio miesto savivaldybė

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė, kad verslininkams, kurių veikla buvo paveikta COVID-19 pandemijos, 30 proc. būtų sumažinti nuomos už valstybinę žemę, žemės ir nekilnojamojo turto mokesčiai. Apie tai rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pagal patvirtintą aprašą į 30 proc. lengvatą galės pretenduoti visos įmonės, kurios įtrauktos į Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos mokesčių mokėtojų, nukentėjusių nuo COVID-19, sąrašą.

„Šalyje paskelbus karantiną daugelio smulkaus ir vidutinio verslo atstovai pajuto tiesioginę neigiamą ekonominę įtaką. Tarėmės su Verslo taryba, ieškojome priemonių, kaip padėti mieste veikiančiam verslui. Dar balandį vykusiame Tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas karantino laikotarpiui nuo nekilnojamojo turto, žemės bei valstybinės žemės nuomos mokesčių atleisti verslą, kurio veikla dėl karantino buvo apribota arba uždrausta Vyriausybės nutarimais.

Taip pat viešojo maitinimo įstaigoms atvėrėme miesto viešąsias erdves, nutarėme nerinkti rinkliavos už paslaugas lauko kavinėse ar išplėstose aptarnavimo vietose prie stacionariųjų viešojo maitinimo įmonių. Siekdama padėti verslui šiandien Taryba pritarė sumažinti 30 proc. nuomos už valstybinę žemę, žemės ir nekilnojamojo turto mokesčius už 2020 metus“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

27:32
22:52
09:12

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką