Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Snoro“ kreditoriai turi patys apskaičiuoti palūkanas

Bankrutuojantis nacionalizuotas „Snoro“ bankas ketvirtadienį savo interneto svetainėje paskelbė specialią formą, kurią reikia užpildyti kreditoriams. Joje reikia įrašyti reikalaujamą sumą ir patiems apskaičiuoti palūkanas.
 „Snoras“
„Snoras“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Reikalavimas patiems apskaičiuoti palūkanas, kurias liko skolingas bankas, supykdė „Snoro“ kreditorius, tačiau šeimininkaujantys specialistai neįžvelgia jokių bėdų, penktadienį rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

„Tai – niekaip nepaaiškinamas sprendimas. Jau ir taip buvo problemų dėl indėlių, žmonės sąskaitose rasdavo kitokias sumas nei turėjo. O čia dar tiksliai palūkanas reikia apskaičiuoti“, – tvirtino banko „Snoras“ indėlininkų ir kreditorių asociacijos vadovas Danas Arlauskas.

Anto jo, stebina ir tai, kad „Snoro“ bankas reikalauja tikslių duomenų, nors turi visą informaciją apie kiekvieną klientą.

„Turbūt administratorius įsitikinęs, kad visi mūsų gyventojai puikiai moka naudotis internetu, tiksliai gali apskaičiuoti visas palūkanas ir be klaidų užpildyti sudėtingas formas. Deja, taip nėra“, – sakė D.Arlauskas.

„Snoro“ banko bankroto administratoriaus Neilo Cooperio samdyti teisininkai informavo, kad bankas privalėjo paraginti kreditorius pateikti savo prašymus, o palūkanų apskaičiavimas yra ne administratoriaus reikalas.

„Apskaičiuoti palūkanas – ne mūsų pareiga. Kreditoriai turi teisę samdyti konsultantus, kreiptis pagalbos kitur“, – teigiama „Snoro“ atsakyme „Lietuvos rytui“.

Bankroto byla „ Snorui“ iškelta gruodžio 7-ąją, o nutartis įsiteisėjo gruodžio 20-ąją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius