Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 20d. 14:45

Užsieniečiai iš trečiųjų šalių gali gauti naujus leidimus dirbti, tačiau atvykę turės izoliuotis

Keleiviai
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Asociatyvi nuotrauka

Užimtumo tarnyba informuoja, kad nuo pirmadienio atnaujina naujų leidimų dirbti užsieniečiams iš trečiųjų šalių išdavimą, tačiau atvykusiems reikės užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre bei dvi savaites izoliuotis. Su izoliacija bei tyrimu dėl koronavirusu susijusias išlaidas turės padengti pats užsienietis arba jo darbdavys.

Pranešime žiniasklaidai išvardinti esminiai pakeitimai.

Visiems atvykusiems iš trečiųjų šalių piliečiams bus privaloma 14 dienų izoliacija. Be to, užsieniečiai per 24 val. nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką momento privalo užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie Sveikatos apsaugos ministerijos;

Užsieniečiams – ekipažų ir įgulų nariams – kurie dirba tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose įmonėse ar vykdo tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, izoliacija privaloma nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką iki išvykimo iš jos teritorijos dienos, bet ne ilgiau 14 dienų.

Izoliavimo patalpas, transportavimą į izoliavimo patalpas ir į tyrimo dėl COVID-19 ligos paėmimo vietą užsieniečiams privalo užtikrinti ir apmokėti darbdavys arba pats užsienietis.

Užsieniečiams, atvykusiems iš šalių, įtrauktų į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą, privaloma per 24 valandas nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką kreiptis į Karštąją liniją 1808 arba kitą COVID-19 ligos tyrimus atliekančią įstaigą dėl tyrimo ligai nustatyti atlikimo.

Izoliavimo patalpas, transportavimą į izoliavimo patalpas ir į tyrimo dėl COVID-19 ligos paėmimo vietą užsieniečiams, atvykusiems į Lietuvos Respubliką darbo reikalais, arba užsieniečiams, kuriems leidžiama atvykti į Lietuvos Respubliką atskiru atitinkamos valdymo srities ministro leidimu ir kurių atvykimui pritaria Vyriausybė, privalo užtikrinti ir apmokėti darbdavys arba pats užsienietis.

COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašų galite pamatyti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

KARTU SU MAXIMA: VERTINAME LIETUVIŠKĄ KOKYBĘ

Video

09:59
01:16
01:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką