Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 5d. 11:42

„Citadele“ bankas pradėjo teikti paslaugas internetu

Citadele banko logotipas
Citadele banko logotipas

„Citadele“ bankas Lietuvoje pradėjo teikti paslaugas internetu. Nuo šiol net ne banko klientai neiškeldami kojos iš namų internetu gali atsidaryti banko sąskaitą, sudaryti terminuotojo indėlio sutartį, gauti vartojimo kreditą, užsisakyti debeto ir kredito kortelę ar kitas banko paslaugas.

Šia naujove bankas siekia taupyti savo klientų laiką ir siekia, kad banko paslaugos klientams būtų prieinamos bet kuriuo metu ir jiems patogioje vietoje. Jau artimiausiu metu bankas savo klientams pasiūlys ir mokėjimo kortelės pristatymo į namus paslaugą. Iki šiol mokėjimo korteles buvo galima atsiimti tik atvykus į banko padalinį.

„Galimybė pasinaudoti „Citadele“ banko paslaugomis internetu, didina banko paslaugų pasiekiamumą ir išplečia banko veiklos teritoriją iki atokiausių Lietuvos kampelių. Turėdami banko paslaugų teikimo centrus didžiuosiuose Lietuvos miestuose, dabar geriausias banko paslaugas galime suteikti visiems Lietuvos gyventojams“, – paslaugų internetu teikimo naudą apibūdina Rita Simanavičiūtė, „Citadele“ banko Rinkodaros ir viešųjų ryšių departamento direktorė.

Užsisakyti reikiamas paslaugas internetu labai paprasta – tereikia užeiti į banko interneto svetainę, užpildyti elektroninę paraišką ir patvirtinti ją elektroniniu parašu.

Užsisakyti reikiamas paslaugas internetu labai paprasta – tereikia užeiti į banko interneto svetainę, užpildyti elektroninę paraišką ir patvirtinti ją elektroniniu parašu – tuomet banko paslauga klientui bus suteikta neatvykstant į banko padalinį.

Bankui pateikti užpildytą elektroninę paraišką galima ir nepatvirtinus elektroniniu parašu. Tokiu atveju, gavę užpildytą paraišką, banko specialistai susisieks su klientu ir aptars tolesnę, klientui patogiausią paslaugos suteikimo eigą.

„Kviečiame Lietuvos gyventojus aktyviau naudotis elektroniniu parašu, nes tai yra ypač saugi asmens tapatybės nustatymo priemonė, leidžianti greitai ir paprastai jungtis prie internetinės bankininkystės, patvirtinti mokėjimo operacijas ir pasirašyti elektroninius dokumentus. Svarbiausia – elektroninis parašas padės jums sutaupyti jūsų laiką. Jeigu dar nesinaudojate elektroniniu parašu, kviečiame nemokamai pasikonsultuoti kaip efektyviai naudotis šia priemone, paskambinus į banko konsultacijų centrą“, – sako Silvija Mikoliūnienė, banko Produktų vystymo departamento direktorė.

Pasak „Citadele“ banko Produktų vystymo departamento direktorės S.Mikoliūnienės, bankas ir toliau tobulins paslaugas ir sieks, kad jos būtų kuo patrauklesnės banko klientams.

„Citadele“ yra Latvijos bankas, teikiantis bankininkystės, finansų ir turto valdymo paslauga „Citadele” banko padaliniai ir klientų aptarnavimo skyriai yra didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje.

Temos: 1 Citadele bankas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką