Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 2d. 10:55

Geriausias Europoje – lietuvių IT sprendimas „DocLogix“

Edmundas Vasonskis
„Avia Solutions Group“ nuotr. / Edmundas Vasonskis

Londone vykusiuose prestižiniuose Europos informacinių technologijų (IT) meistriškumo apdovanojimuose (European IT & Software Excellence Awards) lietuvių sukurtos dokumentų valdymo sistemos „DocLogix“ diegimas aviacijos kontroliuojančioje bendrovėje „Avia Solutions Group“ pripažintas geriausiu šių metų tokiu sprendimu Europoje.

Kasmet Europoje vykstančio vienintelio IT sprendimų konkurso finale šiais metais dalyvavo net 83 stipriausios IT įmonės iš 32 Europos šalių.

UAB „DocLogix“ buvo vienintelė Lietuvos įmonė patekusi į finalą. Konkurse buvo vertinami įmonių sukurti ir praktikoje naudojami IT sprendimai bei jų teikiama nauda verslui.

„Reikšmingą apdovanojimą pelnęs sprendimas jau yra naudojamas 20-yje mūsų grupės įmonių ir šiandien be jo efektyvaus informacijos valdymo neįsivaizduojame“, – pranešime cituojamas „Avia Solutions Group“ IT vadovas Edmundas Vasonskis.

 Įdiegus „DocLogix“ sistemą išlaidos personalo dokumentų ir sąskaitų spausdinimui sumažėjo per 60 proc.

Anot jo, dokumentų apyvartos mastas įmonių grupėje yra milžiniškas – apie 50 tūkst. dokumentų per metus. Įdiegus „DocLogix“ sistemą išlaidos personalo dokumentų ir sąskaitų spausdinimui sumažėjo per 60 proc.

Šiais metais bendrovė „DocLogix“ kasmetiniame Europos IT sprendimų konkurse dalyvauja ketvirtą kartą, 2011 m. jų sprendimas, įgyvendintas „Swedbank“, taip pat buvo pripažintas geriausiu informacijos valdymo sprendimu, 2014 ir 2010 metais lietuviai pateko į finalą.

UAB „DocLogix“, priklausanti „Alnos“ įmonių grupei, vienintelė šalies bendrovė, kuri specializuojasi išimtinai dokumentų ir procesų valdymo sistemų kūrimo ir diegimo srityje. Įmonės produktus naudoja per 300 verslo įmonių ir didžioji dalis valstybinių institucijų įvairiose šalyse, iš viso per 35 tūkst. vartotojų.

Įmonė, veiklą Lietuvoje pradėjusi prieš 11 metų, pernai pradėjo plėtrą į JAV, Kanadą, Meksiką; per partnerius savo produktą platina 11 šalių.  Šiuo metu UAB „DocLogix“ dirba 42 darbuotojai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką