TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Hanner“ vilioja pirkėjus – kelkitės dabar, o pradinę įmoką sumokėkite per dvejus metus

Taip atrodys „Ozo namai“
„Hanner" nuotr. / Taip atrodys „Ozo namai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo šiol būsto pirkėjai neturės atidėlioti persikėlimo į naujus namus – pasiruošti būsto įsigijimui bus galima jau gyvenant išsirinktuose namuose. Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Hanner“ sukūrė naują būsto įsigijimo finansavimo modelį „Būsto nuoma su išsipirkimu“ (angl. Rent2Buy), kuris suteiks naujų galimybių jauniems žmonėms įsigyti būstą, rašoma įmonės pranešime.

Išsirinkęs naują būstą su pilna arba daline apdaila, žmogus gali jame apsigyventi iš karto, o jo įsigijimą atidėti iki dvejų metų. Per šį laikotarpį, mokėdamas nuomos mokestį, jis kartu gali padengti ne tik pradinį įnašą, tačiau ir būsto apdailos išlaidas. Naudojantis šia paslauga, būstas kainuos tiek pat, kaip ir jį įsigyjant iš karto.

Per nuomos terminą pirkėjas sumokėtų 15 proc. įsigyjamo turto kainos, o pasibaigus nuomos sutarčiai sumokėti pinigai būtų įskaitomi kaip pradinis įnašas būsto pirkimo sutartyje.

Pagrindinis paslaugos „Būsto nuoma su išsipirkimu“ principas – pirkėjas pagal poreikius išsirenka butą ir jo apdailą, pasirašo nuomos sutartį su teise jį įsigyti ir iki dvejų metų moka fiksuotas nuomos įmokas. Pastarųjų dydis apskaičiuojamas taip, jog per nuomos terminą pirkėjas sumokėtų 15 proc. įsigyjamo turto kainos, o pasibaigus nuomos sutarčiai sumokėti pinigai būtų įskaitomi kaip pradinis įnašas būsto pirkimo sutartyje.

„Naudojantis šia paslauga, būstas, jo įrengimas ir stovėjimo vieta automobiliui kainuoja tiek pat, kaip ir įsigyjant juos iš karto. Vienintelė keliama sąlyga – nuomos įmokos per numatytą terminą turi padengti 15 proc. bendros sumos. Taigi, neabejotinai nuomos su išsipirkimu paslauga yra orientuota į lankstumą ir patogumą klientui“, – sako AB „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis. 

Pavyzdžiui, pirkėjas „Bajorų kalvose“ išsirinko 2 kambarių butą su stovėjimo vieta automobiliui, pageidauja ekonominio būsto įrengimo. Viso būsto kaina – 67 629 eurai, per dvejus metus (24 mėnesius) klientas turi sumokėti 10 144 eurus, tad nuomos su išsipirkimu mėnesio įmoka siekia 423 eurus.

Šiuo metu „Hanner“ sudaro galimybes naudojantis nauja paslauga įsigyti būstus projektuose „Ozo namai“, „Bajorų kalvos“ ir „Žvėryno namai“.

informacija
HANNER, AB
Vadovas: Tomas Pauliukonis 2015m . Pajamos: 5 - 10 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką