Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Monte Pacis“ įkūrėja I.Ramanauskienė: „Mintis kurti viešbutį vienuolyne savaime intrigavo ir jaudino“

Indra Ramanauskienė
Asmeninio arch. nuotr. / Indra Ramanauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Mintis kurti svetingumo kompleksą Indrai ir Algirdui Ramanauskams brangiame Pažaislio vienuolyne sutuoktinius ir intrigavo, ir jaudino. Nors abu žinojo, kad lengva nebus – sunkumų teko įveikti daugiau nei tikėtasi, tačiau pasiektas rezultatas abu verslininkus džiugina – svetingumo centras auga, pritraukia vis daugiau lankytojų. Sėkmės formulės I.Ramanauskienė įvardyti negalėjo, tik neabejojo, kad svarbiausia kuriant verslą – turėti gerą idėją ir siekiant jos įgyvendinimo nesiblaškyti.

Idėja gimė savaime

Konkretaus tikslo kada nors įkurti savo verslą I.Ramanauskienė neturėjo, ta kryptimi judėjo tiesiog natūraliai.

„Darbinę veiklą pradėjau besimokydama magistrantūroje. Iš pradžių didelėje įmonėje atlikau smulkius administracinius darbus, vėliau – mažesnėje įmonėje, didesnius projektus. Pirmoji rimtesnė veikla, išaugusi į verslą, buvo susijusi su medicinos paslaugomis. Įmonė sėkmingai veikė, beje, veikia iki šiol, tačiau vidinio pasitenkinimo trūko – vis jaučiau, kad galiu daugiau, kad neišnaudoju savo kūrybinio potencialo“, – pirmuosius žingsnius verslo pasaulyje prisiminė moteris.

Taigi vėliau I.Ramanauskienė pradėjo svajoti apie vaišingumo arba svetingumo verslą. „Taip nuo mažos maitinimo įstaigos Laisvės alėjoje su vyru Algirdu ir pradėjome. Išsinuomojome nedideles, apleistas patalpas, kuriose įkūrėme „Gero vyno rūsį“.

Asmeninio arch. nuotr./Indra ir Algirdas Ramanauskai
Asmeninio arch. nuotr./Indra ir Algirdas Ramanauskai

Intensyviai dirbome, įgijau someljė sertifikatą, pradėjome ir vyno importo verslą ir užaugome didesnei įstaigai. Tada Rotušės aikštėje jau didelėse beveik 600 kv. m autentiškose patalpose įkūrėme restoraną „Sadutė“. Plėtėsi klientų ratas, didėjo svečių pasitikėjimas mumis bei mūsų pačių patirtis, dalykiniai ryšiai ir santykiai“, – apie įmonės augimo etapus kalbėjo verslininkė.

Projektas viliojo savo unikalumu ir nestandartiškumu – viešbutis ir maitinimo įstaiga veikiančiame vienuolyne.

Galiausiai Indrai ir Algirdui Ramanauskams, kaip patys sako, labai natūraliai gimė ir svetingumo komplekso „Monte Pacis“ idėja.

„Pirmiausia, ilgai svarstėme galimybę dalyvauti konkurse tiek idėjiniu, tiek finansiniu požiūriu. Projektas viliojo savo unikalumu ir nestandartiškumu – viešbutis ir maitinimo įstaiga veikiančiame vienuolyne, moraliai mums brangiame objekte, Pažaislio vienuolyne, jau savaime intrigavo ir jaudino“, – atviravo I.Ramanauskienė.

Sprendimą dalyvauti konkurse sutuoktiniai priėmė, tada ėmė intensyviai ieškoti informacijos apie panašias įstaigas Europoje, keletą jų aplankė. „Tada labai natūraliai parašiau projektą – svetingumo komplekso „Monte Pacis“ viziją, misiją, tikslus, uždavinius ir veiklos gaires, kurių, beje, laikomės ir šiandien“, – tikino verslininkė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką