Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 26d. 11:47

„Nitro LT“ įmonės įkūrėjas Kęstutis Kūgis: „Atėjo laikas ir savirealizacijos instinktas nugalėjo“

Kęstutis Kūgis
Asmeninio arch. nuotr. / Kęstutis Kūgis

„Kodėl gi nepabandžius?“ – klausinėjo savęs retkarčiais apie nuosavą verslą pagalvodavęs Kęstutis Kūgis. Prieš tai dirbęs su elektros prekėmis susijusioje srityje vyras nusprendė būtent į ją sukti. Netrukus paaiškėjo, kad šioje srityje vienas lauke ne karys, todėl K.Kūgis subūrė komandą, su kuria ir pradėjo žengti pirmus tvirtus žingsnius. Dabar K.Kūgis – kiek daugiau nei 4 metus gyvuojančios didmenine elektros prekių prekyba užsiimančios įmonės „Nitro LT“ direktorius. „Ryžtingo nusiteikimo ir alkio verslui“, – paklaustas, ko linkėtų pradedantiesiems, atsakė verslininkas.

Nugalėjo instinktas

K.Kūgis prisipažino, kad apie nuosavą verslą pagalvodavo dažnai. „Su laiku pradėjau geriau suprast, kad nenoriu būti žmogus, kuris daro konkrečią veiklą su vieno ar kito asmens leidimu. Norėjau būti tas žmogus, kuris pats sprendžia kada, kaip ir ką daryti“, – kas paskatino imtis savo veiklos, atskleidė „Nitro LT“ vadovas.

Tuo metu, kai pradėjo, K.Kūgis versle buvo visiškas naujokas, bet nežiūrint į tai, įvertinęs savo galimybes ir kūrybingumą, tikėjo, kad susitvarkyti su laukiančiais iššūkiais pavyks. „Pati idėja gimė per gana trumpą laiką – tiesiog atėjo laikas ir savirealizacijos instinktas nugalėjo. Aišku, teko apsišarvuoti kantrybe. Ir štai, susirinkęs informaciją internete, beje, jos radau labai mažai, bei išanalizavęs rinką, pradėjau įgyvendinti savo verslo viziją“, – pasakojo verslininkas.

Norėjau būti tas žmogus, kuris pats sprendžia kada, kaip ir ką daryti.

Kadangi K.Kūgio ankstesnė darbo patirtis buvo susijusi su prekyba elektros prekėmis, vyras nusprendė pasukti būtent šia kryptimi. Netrukus verslininkas suprato, kad šioje srityje vienas visko nepadarys, todėl į įmonės komandą pasikvietė patyrusių specialistų, tačiau nemenkai paplušėti teko ir su jais kartu: „Apie elektros prekių verslą išmanėme nedaug, todėl reikėjo nemažai domėtis ne tik apie neišnaudotas nišas elektros prekių rinkoje, bet ir stipriai domėtis pačių elektros prekių asortimentu.“

„Nitro LT“ vadovas teigė, žinojęs, kad lengva nebus, tačiau buvo užsispyręs siekti tikslo: „Pradžia, kaip ir tikėjomės, buvo nelengva. Verslo pradžioje laisvas laikas buvo tai, apie ką galima buvo tik pasvajoti. Tačiau žinojome, kad anksčiau ar vėliau mes pasieksime užsibrėžto tikslo.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką