Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 11d. 20:42

Pajūrio verslininkų kalėdinė dovana – tūkstančiai puodelių nemokamos kavos

Kavinės „Ateik Ateik“ bendrasavininkiai tapo iniciatyvos vaišinti Klaipėdos senjorus kava iniciatoriais.
Ateik Ateik nuotr. / Kavinės „Ateik Ateik“ bendrasavininkiai tapo iniciatyvos vaišinti Klaipėdos senjorus kava iniciatoriais.

„Anūkėli, pranešk Močiutei ir Seneliui, kad visą gruodžio mėnesį bus net 20 vietų, kuriose parodžius pensininko pažymėjimą būsite pavaišinti juodos kavos ar arbatos puodeliu nemokamai. Galioja visiems seneliams!“, – skelbia organizatoriai. Tokia akcija uostamiestyje skelbiama jau antrą kartą, o kava vaišina net 20 Klaipėdos kavinių. Kas kiekvieną darbo dieną, kas kartą per savaitę taip dovanodami kalėdinį džiaugsmą vyresniesiems miesto gyventojams. Kiek kavos pernai išdalijo kavinės, nežinia, tačiau vienos jų savininkas pasakoja padovanojęs net 2 000 puodelių kavos.

Net 2 000 puodelių kavos pernai senjorams padovanojo kavos skrudinimo namai „Musangas“. Neskaičiavę nei dienų, nei valandų, kavinės darbuotojai kasdien dosniai dalijo kavą. Prie akcijos kavinė prisijungė ir šiemet. Tiesa, pernai pajutęs nenumaldomą senjorų antplūdį ir pastebėjęs, jog stinga vietų kavinę pamilusiems nuolatiniams klientams, šiemet savininkas Mindaugas Gedvilas nusprendė kiek pakoreguoti vaišinimo kavą grafiką.

„Prisijungėme, kaip ir kiekvienais metais. Pernai labai gerai sekėsi, senjorai ėjo gausiai, visą gruodį, visom dienom, visom valandom. Šiais metais nusprendėme pakoreguoti laiką, nes iš tiesų, negalime vien labdara užsiimti, gruodį turime daug darbų, pats darbymetis ruošiant kalėdines dovanas. Pernai pavaišinome daugiau kaip 2 000 puodelių kavos. Kartais net nebūdavo vietos mūsų lankytojams. Supratom, kad per daug dosnūs buvome. Buvo ir tokių senjorų, kurie nesikuklino ir desertų paprašyti, ir kavos su pienu. Nematome jokių problemų, bet šiemet nusprendėme pakoreguoti laiką, kartais iš to gero ir sau koją pakiši“, – šypteli M.Gedvilas, besidžiaugiantis, jog šiemet užsuka mažiau vienišų senjorų, apsilanko su bičiuliais, ateina ir po du, ir po šešis.

„Labai graži akcija. Mes už tai, kad pasidalintume gerais darbais, emocija, geru žodžiu“, – sakė M.Gedvilas.

Kavinėje šiemet senjorai kava vaišinami sekmadieniais, 11-15 valandomis. Telpa visi norintys, o senjorų tikrai nestinga.

Šiemet projekte dalyvaujančių kavinių gretos pagausėjo. Pernai senjorus vaišino 13 kavinių, šiemet – 20.

Antrus metus prie akcijos prisijungė ir „MaxCoffee“, antradieniais, 11-12 val. kviečiantys senjorus į dvi kavinutes (Turgaus g. 11 ir H.Manto g 22). Anot Renatos Statkevičienės, kuri kavinių tinklą prieš dešimtmetį įkūrė kartu su vyru, šiemet senjorai ateina drąsiau nei pernai.

„Matyt, drąsiau priima, patys geriau jaučiasi, o ir sklinda iš lūpų į lūpas. Bus gražu, jei tai taps tradicija, senjorai žinos ir lauks adventinio laikotarpio“, – sakė R.Statkevičienė.

Iniciatyvą Klaipėdoje vaišinti senjorus „užkūrė“ Melnragėje prie molo veikiančios kavinutės „Ateik Ateik“ bendrasavininkė Goda Uselienė. Moteris džiaugiasi, jog į akciją atsiliepė toks gausus būrys kavinių.

„Senjorų apsilanko tikrai nemažai, tiesa, vienur daugiau, senamiestyje ar prie jūros, o kitur kiek mažiau. Vakar pati dirbau kavinėje, labai smagu. Jie turi ir laikraštį pasiėmę, jame surašyta, kur vyksta akcija. Pas mus vakar buvo draugų susitikimas, prasidėjo nuo dviejų močiučių, o baigėsi aštuoniais seneliais susibūrimas. Jie bendrauja, ateina kavos ar arbatos. Manau, kad tikrai naudos yra. Svarbu išsijudinti. O štai rytoj, ketvirtadienį, 14 val. pas mus vyks pačių senjorų inicijuotas renginys – „Kafija ir romansai“. Popietę bus skaitomi romansai. Romansai, kafija ir jūra – kas gali būti nuostabiau“, – šypteli G.Uselienė, kavinutėje senjorų laukianti darbo dienomis nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, 9-14 valandomis.

Šventine kava senjorai gali pasivaišinti visą mėnesį iki pat sausio 1 dienos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

00:34
00:16
00:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką