TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Per tris „Vasaros darbų banko“ savaites įdarbinta daugiau kaip 200 jaunuolių

Bedarbystė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Darbas
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio 1 dieną startavusio projekto „Vasaros darbų bankas“ tikslas – padėti motyvuotiems dirbti jaunuoliams ir darbo rankų sezono metu stokojančioms įmonėms surasti vieniems kitus. Iniciatyvą vykdanti UAB „Biuro“ užsibrėžė ambicingą tikslą – per vasarą įdarbinti net 1 000 jaunuolių. Ši užduotis jau pradėta įgyvendinti – per tris savaites iš 18–29 metų asmenų sulaukta net 1 700 CV, o darbas suteiktas jau daugiau kaip 200 jaunuolių. „Biuro“ vadovą Valdą Strazdą teigiamai stebino tai, kad nemažą dalį jaunimo vilioja darbas gamybos įmonėse, o ir pastarosios jauniesiems darbininkams tampa atviresnės. V.Strazdas linkėjo jaunuoliams būti labiau motyvuotiems, tiksliau žinoti – kokioje srityje ir kokį darbą nori išbandyti, o tada – tikrai pavyks.

Įdarbinta – daugiau kaip 200

Birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais vykdomas projektas apima 9 šalies miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Uteną, Ukmergę, Šilutę ir Plungę. Per pirmuosius tris projekto savaites sulaukta apie 1 700 gyvenimo aprašymų ir įdarbinta daugiau kaip 200 jaunuolių.

„Projekto eigą ir rezultatus vertinu labai gerai. Viskas vyksta taip, kaip tikėtasi. Jau įdarbinta daugiau kaip 200 jaunuolių, dar yra dalis tokių, kurių įdarbinimo dokumentai šiuo metu tvarkomi. Taigi – skaičius būtų kiek didesnis. Manau, įgyvendinti užsibrėžtus tikslus – įdarbinti apie 1 000 žmonių, yra realu“, – „Vasaros darbų banko“ darbą vertino „Biuro“ vadovas.

Per pirmuosius tris projekto savaites sulaukta apie 1 700 gyvenimo aprašymų ir įdarbinta daugiau kaip 200 jaunuolių.

V.Strazdas teigė, kad jaunuolių susidomėjimas projektu rodo jų norą ir motyvaciją dirbti, todėl šio projekto aktualumas – neabejotinas. „Tai yra puiki galimybė 18–29 metų jaunuoliams ne tik užsidirbti pinigo, bet ir išbandyti save vienoje ar kitoje srityje, o kas svarbiausia – įgauti darbo rinkoje taip svarbios darbo patirties“, – tikino „Biuro“ generalinis direktorius.

Tuo, kad didžiausia sezoninio darbo atnešama nauda jaunam žmogui – patirtis, neabejojo ir portalo CVbankas.lt vadovas Tomas Toleikis: „Būtent jaunimas ir yra labiausiai susidomėjęs sezoniniu darbu. O jauniems žmonėms neretai kyla sunkumų įsidarbinti ne tik vasarai, bet ir nuolatiniam darbui, dažniausiai tai nulemia patirties stoka.

Bet kokios trukmės darbo patirtis vienareikšmiškai yra geriau nei jokios patirties. Netgi ir tais atvejais, kai ta laikina patirtis yra kitokio pobūdžio nei žmogaus norimas darbas ateityje, vis tiek rasime daugybę patirties aspektų, kurie yra universalūs. Todėl net ir trumpa patirtis neabejotinai turi teigiamos įtakos tolimesnei darbo paieškai ir netgi pačiam darbui.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „Biuro“, UAB

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką