Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 25d. 21:17

Tinkamos vietos sūnui augti ieškojusi Manta Dargienė rado išeitį – įkūrė „Mylimukų darželį“

Manta Dargienė su sūnumi
Asmeninio arch. nuotr. / Manta Dargienė su sūnumi

Į valstybinius darželius Mantos Dargienės sūnus nepateko, jis turi ir sveikatos bėdų, kankinančių alergijų, tai pastūmėjo moterį ieškoti vietos, kur sūnui augti būtų gera ir saugu. Būtent tada moteriai toptelėjo mintis – kad ne kas kitas, o ji puikiausiai žino, ko vaikui reikia ir koks darželis turi būti – taip ir kilo „Mylimukų darželio“ idėja. „Mes su vyru jį vadiname mielu socialiniu projektu-hobiu“, – atviravo darželio įkūrėja M.Dargienė.

Ieškojo išeities

„Keista, bet „Mylimukų darželis“ gimė visai ne kaip verslo idėja. Mes su vyru jį vadiname mielu socialiniu projektu-hobiu, kitaip tariant, mylima veikla. Darželis visų pirma buvo kurtas savam vaikui, kuris turėjo sveikatos bėdų dėl kankinančių alergijų. Į darželį nepakliuvome, o vaikui norėjosi surasti ne bet kokią erdvę. Tokią, kurioje alergijų kankinamam vaikui būtų gera ir saugu augti. Taigi paskatinti Švietimo skyriaus ir ėmėmės kurti svajonių darželį“, – apie atsiradusį poreikį imtis savo veiklos pasakojo M.Dargienė.

Mes su vyru jį vadiname mielu socialiniu projektu-hobiu, kitaip tariant, mylima veikla.

Anot verslininkės, ji su vyru darželio planų ėmėsi su polėkiu, viskas buvo kurta su ryžtu padaryti vaikams kuo mielesnę erdvę, o svarbiausia – dirbta su meile. Būtent todėl, M.Dargienės teigimu, šis sutuoktinių projektas pavadintas „Mylimukų darželiu“.

Pradėjusi įgyvendinti savo idėjas M.Dargienė optimizmo nestokojo, į priekį vedė mintis, kad jos vaikui tame darželyje bus gerai: „Pamenu, buvusi kolegė tada manęs paklausė, „o jūs išsiteksit su pinigais? Kaip įkursit?“. Prisimenu, atsakiau: „Žinau, kad kainuos daug. Ar atsipirks – nežinau, bet tu pagalvok, kaip Kristupui ten bus nuostabu. Kokie gražūs žaislai, kokios erdvios patalpos!“ – entuziastingai pasakojo verslininkė.

„Mylimukų darželio“ nuotr./ „Mylimukų darželis“
„Mylimukų darželio“ nuotr./ „Mylimukų darželis“

Optimizmo nestokojanti M.Dargienė tikėjo, kad darželiu susižavės ir kiti vaikai bei jų tėveliai: „Tada pesimizmo neturėjau visiškai. Galvojau: kaip nors išsisuksim, visada išsisukam. O jei mes taip mylim šitą darželį, tikrai atsiras ir daugiau tėvelių, kurie jį pamils, ir vaikų, kurie ten jausis kaip namie.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką